Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli málnás zabkása-416...

Reggeli málnás zabkása-416 kcal Ebéd saláta-csirkemell, feta sajt, olivabogyó, joghurtos öntet Uzsi protein szelet-140 kcal Vacsi 2 kakaós csigusz Ez így megfelelő?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 17:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem estére a kakaós csigát hagyd el,még ha update vagy szénhidrát csökkentett is.Egyél estére inkább az ebédedből pl az megfelelő lenne,vagy túrót zöldségekkel.
2018. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,az jó ötlet.Ez kb hány kalória amúgy?
2018. szept. 12. 18:29
 3/8 anonim válasza:
Micsoda?
2018. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész napi kaja.
2018. szept. 12. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehéz a kalóriát megmondani, pontos adagok nélkül.

A kakaós csiga pl abszolút behatárolhatatlan. Ha abból indulok ki, hogy van, ahol 250 körüli, van ahol (aldi pl.) 300 körüli kcal darabja, akkor a vacsorád csak önmagában 500-600 kcal között mozog. Ez vacsira sok. Sok a ch és a kalória is, főleg ha már nem mozogsz utána. A vacsid kalóriatartalma egy ebédnek felel meg.

Az ebéded az öntet és a feta miatt végképp nehéz megmondani, adagok nélkül meg pláne. De esetleg lőjük be 400 kcalra.

1400-1600 kcal közé lőném be saccra. De a grammra pontos adatok nélkül nehéz megmondani.


Javaslom a kalóriabázis.hu oldalt számolásra és konyhai mérleg használatát.

2018. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!55-56 kg vagyok,174 cm,15/L
2018. szept. 12. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyiségfüggő, jó-e. Megfelelhet, nyilván nem sokan nézik jó szemmel az esti kakaós csigákat, de éppúgy lehet vacsorára enni, mint máskorra (főleg a napi összbevitel számít. 600 kcal azért sokaknak vajmi kevés lenne vacsorára, nincs ilyen szabály, hogy este keveset kell enni) és nem mindenki tiltja le egy életre, szóval nekem az se vészes, bár általában előnyösebbnek tartom, ha az étkezések zöme nem édesség vagy nasi, bár működhetnek, persze.
2018. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én se épp azt szerettem volna,de magamat ismerve valószínűleg rosszabbul jöttem volna ki,és többet ettem volna kesobb ha akkor nem a kakaós csigát eszem.Napkozbe próbálok minél egészségesebben étkezni,és neha-neha csúszik be ilyen,nagyon édesszájú vagyok.:) Súlyt próbálok most tartani.
2018. szept. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!