Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék narancsbőr ellen?

Mit tehetnék narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem a 16-ot és narancsbőrös a fenekem,a combom hátsó része és elölről még nem mert régebben 2 órákat edztem itthon rá nem épp megfelelő étrend mellett:/ viszont hálát adok az istennek hogy oda nem rakódott le semmi(nagy részt genetika is mert az a típus vagyok aki bármennyit fog enni,nagyon nem fog meglátszani rajta) viszont a fenekem bizony kezd ragyás lenni.

Sajnos suli végett elkerülhetetlen a csokis zsömle, kenyér,ez az amaz

Itthon hiába hangoztatom hogy kell hogy esetleg hal,vagy csirkemell amitől kevésbé lehet hízni és még egészséges is, anyum hallani se akar róla mondván "nem kell neked még szigorú diéta,mert fejlődésben vagy",de kérem a csirke mell miótta "diétás" étel? Jó lehet azok is eszik akik diétáznak,de nagyon egészséges, imádom de csak nagyon ritkán eszem

Ha már végképp hizlaló kaja van itthon a főtt tojásba menekülök fekete kenyérrel..

Nagyon félek ha így folytatom 20 éves koromra nem fogok tudni felvenni egy rövid gatyát se:(


Gondoltam az edzésre,hogy újra bele kezdek,1 óra guggolás/kitörés/fenék erősítő gyakorlatok,az is jobb mint a semmi valamint ami kihagytatlan az a víz.


Esetleg még valami bevált, hasznos tippek?

Az életemet mentenétek meg vele, előre is köszönöm ❤️



2018. szept. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A narancsbőr azért alakul ki, mert az ösztrogén miatt másképp rendeződnek a rostok a zsírszövetnél. Szóval a zsír mennyiségét kell csökkenteni, ha kevésbé feltűnőt akarsz.


Masszázs segíthet, mert a pangó vizet kimozgatja, s javítja a keringést.


Anyukádnak meg mond meg, hogy az egészséged szempontjából fontos, hogy mit eszel. Attól, hogy még nem gurulsz, nem következik, hogy egészséges is vagy.

2018. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.

Napi 2-3 liter VÍZ. A vízbe tegyél gyömbért és citromot , mert nagyon jó narancsbőr ellen.

A másik a hideg-meleg zuhany . Fogj egy szivacsot és dörzsöld át azt a helyet először meleg aztán hideg vízzel , így váltakozva és hideg vízzel hagyd abba.

Remélem tudtam segíteni.

2018. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megpróbálom megfogadni<3

Még jöhetnek tanácsok:)

2018. szept. 15. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A hideg-meleg váltózuhany nekem is sokat szokott segíteni, pár nem után látni szoktam az eredményét. A kitörés szuper ötlet, a konditerem, ahova néha lejárok tele van csajokkal, akik ilyen gondokkal mennek oda és a személyi edző ezt nyomatja velük. Szerintem kilómétereket tesznek meg egy héten így. :D
2018. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️❤️
2018. szept. 20. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!