Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érjen...

Mit tegyek, hogy ne érjen össze a combom?

Figyelt kérdés
150cm es 46 kiló vagyok (16/L) , mennyit kène fogynom hogy ne èrjenek össze a combajim? Nagyon zavar ès kövérnek erzem magam a pocak es a comb feleslegtől , segítséget előre köszönök :) (pls kímèljetek a hülye válaszoktol)

2018. szept. 15. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Rakd szét kicsit a lábad :D. Ami gyakorlatokat csináltok tornaórán, azokat csináld heti 3x20-40 percet és minden nap sétálj egy órát. Enni meg egyél rendesen.
2018. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eleg sokat sétálok egy nap több mint 4 km-t , régebben futottam de a térdem miatt abbahagytam.

Suliba alig van tornánk, sőt amiota suli van azota 1x sem volt.

Milyen gyakorlatokat kène csinálnom ? :)

2018. szept. 15. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, hogy kinek ér össze, kinek nem, egészséges súlynál. Van, akinek kórosan soványan is összeér.
2018. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiatalabb voltam nem szokott össze érni , ezert szeretnem hogy ujra olyan legyen de nemtudom hogyan.
2018. szept. 15. 11:58
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos most már nem vagy fiatalabb és elkell fogadnod magad hogy öregszel.

Foggyál le 35 kilóra.

2018. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút genetika függvénye, hogy összeér vagy nem. Persze, hogy 10 éves kislányként nem ér össze. De ahogy nőiesedsz, úgy alakul a tested is. 16 évesen ne akarj úgy kinézni, mint egy bakfis kislány, mert nem fog menni.

Mozogj, egyél rendesen és akkor a maximumot tudod kihozni abból, amit a genetikai lottón nyertél.

2018. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek :)

Utolso válaszolnak kulon köszönöm 😊

2018. szept. 15. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában a gyerekeknek nem szokott összeérni, meg azoknak, akik tényleg genetikailag vékonyak. Egy átlagos felnőtt nőnek összeér. Nekem is, és nem tartom magam kövérnek. Meg mások se látnak annak.
2018. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Menj el a sport szerbe, vegyél egy pilates gyűrűt, hanyatt fekve szorítsd a térded közé, és tornázz vele!
2018. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha állsz, a térdízületeid milyen távol vannak egymástól? Mert ugye ettől függ, összeérnek-e vagy sem.
2018. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!