Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szerintetek? A...

Melyik a jobb szerintetek? A bakker lefogyok vagy a Bognár Réka -féle lifetilt program?

Figyelt kérdés
Mindkettő irány a lifetilt része. Van ugye az Olgi -féle bakker lefogyok és a Reka által alkotott bridge ,dieta pro stb. melyik a jobb ?? Réka talán hitelesebb,mert csak szakember . Mindkettőt nem szeretném megvenni cdak az egyiket. Szerintetek ??

#bakker lefogyok #olgi
2018. szept. 16. 06:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Réka, mint szakértő? :)

A saját teste/élete a példa, hogy nem ért hozzá. Számtalanszor tönkretette magát. Előbb csontvázzá fogyott mire rájött nem csak kardiózni kéne, majd beszerzett számtalan sérülést mire felusmerte nem terhelheti a testét agy nélkül. Egy ideje

nem láttam, de kétlem hogy zseni lett.

2018. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Bognár Réka?? Huuu ezt nem is tudtam róla!!
2018. szept. 16. 07:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert neki elvileg ez a végzettsége
2018. szept. 16. 07:19
 4/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi a végzettsége?
2018. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Táplálkozási tanácsadó
2018. szept. 16. 08:54
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Bakker lefogyokkal nekem az a bajom, hogy mennek a dicsérő képek, és az irreális gyors fogyások( 2 hónap alatt 28 kilót fogytam szövegek) de bárki aki negatív dolgot ír, vagy megírja, hogy neki kidobott pénz volt, szinte azonnal törlik a hozzászólását, és magát az emberkét is törlik a csoportból.. Nem tűnt fel, hogy senki nem panaszkodik? Ilyen meg nem létezik. Amúgy nekem megvan a bakker lefogyok étrend, és nem dobtam hasra tőle magam. Az aki napi 8-10 órát dolgozik az nem is tudja követni.
2018. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
A bakker lefogyok csoport programját egyetemet végzett dietetikus csinálta.Szerintem családos embereknek,mint pl én is vagyok, tökéletesen követhető.4 gyerek mellett csináltam,23 kg fogytam 6-7 hónap alatt,és hónapok óta nem jött vissza semmi.A Réka féle program olyan plázacicáknak való,akik képesek meginni a mocsárturmixot pl 😂 A Réka csoportban sincsenek negatív vélemények,ezt valahol meg is értem.Amikor én elakadtam a bakker programban,privátban maximális, szakszerű segítséget kaptam az adminoktól.
2018. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Tesóm megvette a bakker aranycsomagot igencsak húzós árért . Egy magasak vagyunk, de míg ő 83 kiló volt, én 96 kiló. Mondtam neki, hogy meglátom nála mi az eredmény, és ha sikeresen fogyni fog, akkor én is kifizetek egy bakker csomagot. 1 napon kezdtük el diétázni. Ő a bakker utasítása szerint, míg én kalóriaszámolással, és rengeteg mozgással. Tesóm jelenleg 75 kiló, én jelenleg 71 kiló vagyok. Végól is le lehet fogyni úgy is, hogy nem vesz az ember 30-50 ezrekért bogyókat, porokat. Én csak proteinport vettem(nem a bakkertől)
2018. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
55%

Szerintem sincs szükség ezekre a programokra. Sportolni kell és mértékkel, egészségesen étkezni. De míg én az utóbbi szemléletet Réka csoportjában egy életre megtanultam és elsajátítottam, addig a Bakker csak egy sales-es nyálverés buta kétbites anyukáknak. Semmit nem jelent az sem, hogy az étrendjüket dietetikus csinálta, ugyanolyan jó étrendet gyakorlatilag bárki tud írni, aki kicsit beleássa magát ebbe a témába. A dietetikusok híresen képzetlenek, semmit se jelent a diploma.


Az elsőnek üzenem: én nem vagyok Réka “”rajongója””, de sokat segitett nekem, és én se tudtam ezeket a dolgokat róla. De ha tényleg beleesett ilyen-olyan gödrökbe, amik után most úgy él ahogy, akkor attól ő nem egy idióta, hanem egy normális ember aki tanult a hibákból és segít másoknak ezeket nem elkövetni. Te gondolom tökéletes vagy, hogy másokat így lenézel, miközben saját bevallásod szerint sem tudod már jó ideje, hogy az illető hol tart és mit csinál. Valószínűleg van mit kapargass a saját házad táján, ha ennyire ráérsz mások felett ítélkezni.

2019. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a lenyeg h itt olyanoknak el tudjak magukat adni akik tenyleg laikusok ebbe s hisznek benne. S ez nekik igy jo. Most mondjam azt h fele ennyibol is ki lehetne hozni ezt a szintet de hat vmibol elniuk is kell. Ha az orszagba mindenki ertene profi szinten a sportos eletmodhoz soha nem gazdagodtak volna meg ebbol.
2019. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!