Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurahoz tarsat keresek....

Redlie kérdése:

Fogyokurahoz tarsat keresek. Velem tartasz?

Figyelt kérdés
Jelenleg 102 kg vagyok. 29 eves no. Hasonlo sulyu segito tarsat keresek, hogy jobban aterezhessuk a nehezsegeket. A cel elso korben minusz 20 kg.

2018. szept. 16. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam :)
2018. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norman Bates ***** válasza:

Nekem irhatsz, hasonlo sulyrol indultam (98.6) most tartok 77.5 nel.

Sajnos akikkel multkor elkezdtem volna cska halogattak es azota sem kezdtek el. Majus ota csinalom

2018. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én is pontosan 102 vagyok,és már nagyon rossz így,Mindent meg szeretnék tenni annak érdekében hogy a régi legyek!5-6 éve 70 körüli
2018. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is a kaja csökkentéssel van a gondom hanem hogy hogy tök löttyedt a combom meg "karfiolos". Undorító.Nem tudom hogy hogy és milyen mozgást kellene elkezdeni hogy egy kicsit elfogadhatóbban nézzen ki. Hja a karom is lógos lett az integető háááj :( 100 kg voltam eddig most 94 nél tartok.
2018. okt. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!