Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai napom tápanyag és kalória...

Mai napom tápanyag és kalória tartalma jó?

Figyelt kérdés

Reggelire ittam egy bögre kávét egy deci kókusz tejjel /19 kcal/


Ebédre zöldség leves volt (brokkoli,répa, zeller, gyökér, hagyma, karfiol, só, bors, egy kanál zsír)

Illetve töltött cukkini (félbe vágott cukkini, sovány darált sertéscombbal töltve, rajta natúr joghurt, só, bors/ez volt az öntet/, 2 szelet light sajt volt rá sütve)


Vacsorára megint egy nagy tányér zöldség levest gondoltam.



2018. szept. 16. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami étel is kéne, kalória, fehérje... Kétlem, hogy a húsban, sajtban elég volt, bár nem tudom, mekkora volt a cukkini s mennyi hús férhetett bele.


A zöldség szuper, a reggeliddel sincs baj, de ezekben még vajmi kevés tápanyag van, főleg a makrotápanyagokat nézve. Ha nem tányéronként van 1 kanál zsír, akkor esélyes, hogy kevés a zsír, de ezt ki kéne számolni.

Gondolom, szénhidrátra akarod alapozni a kalóriabeviteledet, nem zsírra, ez esetben egyél valamirevaló szénhidrátot. Se zsír, se szénhidrát nincs sok, ez koplalás.

2018. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A makrókat írjad, nem fogom neked kiszámolni
2018. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a reggelid sem megfelelő, legalábbis reggeli étkezésnek nem mondható a kávé. Ránézésre ez így elég kevés kcal egy napra, persze nem tudom a pontos adagokat.
2018. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!