Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintem nagyon nagy a...

Szerintem nagyon nagy a fenekem. A derekam meg a combom vékony, nem vagyok kövér, de szerintem a popsim nagy. Hogy lehet onnan fogyni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Egy bizonyos pontról nem lehet fogyni , ha fogysz akkor az egész testedről fogysz. Figyelj oda arra , hogy mit eszel és eddzél!
2018. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha a derekad meg a combod vékony, akkor a feneked sem lehet túl nagy, mert akkor már a képeiddel lenne tele a net, és mindenki téged bámulna az utcákon.

Az, hogy kicsit kerekebb és formásabb a feneked, egyáltalán nem baj, sőt, az a jó. Gondolj bele, tényleg azt szeretnéd, hogy lapos legyél, mint egy deszka?

A fiúk a fognivaló popsit szeretik, nem a pálcikákat.

2018. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyni kell, hanem edzeni combra és fenékre. Nekem is viszonylag vékony a combom és ahhoz képest hátul nem éppen kicsi a fenekem. Amióta elkezdtem tornázni (kitörés, guggolás, lábemelések stb.), a fenekem formásabb, kerekebb lett, a combom pedig izmosabb, most sokkal jobb az összkép, bár még van mit dolgozni rajta.
2018. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet arról a hatalmas hátsóról! Erősen kétlem, hogy tényleg az lenne.
2018. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!