Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhíztam és hatalmas nagy...

Elhíztam és hatalmas nagy combom lett, összér, narancsbőrös, mit csinálak?

Figyelt kérdés

Máshol ugyanúgy vékony vagyok.


Teljesen kétség be vagyok esve.


2018. szept. 17. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő étrend + mozgás.
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Hogy mit csinálj?

Tajgetosz és ugrás.

2018. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orvos és gyógykezelés, bolond!
2018. szept. 17. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

"Orvos és gyógykezelés, bolond!"


Lehetne ez is egy lehetőség,de így is orvoshiány van,ne terheld az egészségügyet a nyomoroddal. Légy szolidáris embertársaiddal és legyél kreatív,ha a Tajgetosz nem tetszik! Számtalan más lehetőséged van a feladat elvégzésére.

2018. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annamariiiiiiiii!


Ne üzengess nekem! (Tiltottalak)

2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem kitiltanak végre! Pszichiátriai eset vagy, aki itt éli ki magát. Ez egy normális kérdés volt.
2018. szept. 17. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Normális kérdés? 😂😂😂🤣🤣🤣


Nem ez egy szánalmas,fogalmatlan fogyatékos picsgása volt,aki b@ssik utána nézni a dolgoknak,csak idejött kisírni a bánatát.

2018. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, normális kérdés (ha gyakrabban olvasgatnád az itt feltett kérdéseket, látnál ilyet) az lenne, ha leírnád a testsúlyod, magasságod, mennyit híztál, hány éves vagy, fiú/lány, eddig milyen volt az étrended, mennyit mozogtál. Az ilyen kérdésekre sokkal könnyebb válaszolni, mint arra, amit te feltettél, és többet is érnél a válaszokkal.

Hogy mit csinálj? Nagy általánosságban, menj fel egy kalóriaszámláló oldalra, rögzítsd egy pár napig a mostani étrendedet (hogy tudd, honnan indulsz), állíts be magadnak heti fél-1 kg fogyást, és tartsd be a kalóriakeretet és a makrókat (fehérje, zsír, szénhidrát). Ha nem megfelelő ütemben fogysz, túl lassan vagy túl gyorsan, korrigáld a kalóriabeviteled felfelé vagy lefelé, de a minimum fehérjebeviteled legyen meg.

A narancsbőr ellen: ne egyél össze minden vacak műkaját, ami az utadba kerül. Sok zöldség, valami hozzád illő fehérjeforrás (pl. hús), egyszerű, hozzáadott cukortól, növényi olajtól és adalékanyagoktól mentes ételek, inni csak víz. És mozogj többet.

2018. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na miezahiszti na.

#8 +1

Tényleg nem sok mindent mondtál, amin el tudnánk indulni.

És hát hülye kérdésre hülye válasz....

2018. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!