Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni kb 7-8...

Hogy tudnák lefogyni kb 7-8 kg 2hónap alatt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el a kenyeret , lisztes dolgokat, tésztát, krumplit. Egyél fehér húst Pl: hal, pulykamell, csirkemell stb.

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget.

Hagyd el a cukros üdítőket , sima mentes vizet igyál.

Ne egyél édességet .

Többször keveset egyél.

Mozogj , amihez kedved van , fuss, biciklizz, tornázz stb.

Sok szerencsét!

2018. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első jókat ír, kivéve a kenyér témát. Húst is ehetsz bármilyet, csak ne zabálj, változatosan egyél és mozogj, mozogj, mozogj.
2018. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első jókat ír, ez sokaknak bevált már, de speciel én így sosem fogytam volna semmit (igaz, a húst eleve kihagytam volna, de helyettesíteni tudom más sovány fehérjével).

Kalóriadeficit kell, amit van, aki az első irányvonalai mentén könnyen elér s van, aki sehogysem. Kinek több, kinek kevesebb szénhidrát kell a viszonylag könnyű, tartható, jó közérzerű fogyáshoz s ez csak egyetlen tényező. A sok zöldség, gyümölcs nekem alapból már túl sok cukor, sokat nehezít, de ha eleget mozgok, akkor krumplis pogácsával is fogyok.


Mindenképpen mozogj eleget, az sokat segít és kevésbé fontossá teszi az étrendi megszorításaidat. Persze egy jó kis egészségesebb étrend, ami jól laktat, melegen ajánlott.

2018. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
www.blnce.hu
2018. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, aki 1090 ft-ért almarostformulát vásárol ahelyett, hogy megenne napi 1-2 almát kb 60 forintért, azzal gondok vannak. Nem szerekkel kell lefogyni, hanem életmódváltással és mozgással. 2 hónap az 8 hét, heti 1 kg fogyás átlagban az teljesíthető és egészséges mérték. Csak kitartás kell hozzá. Amit az első ír az mind jó, de gondolom, kalóriákat kéne számolni, legalábbis kevesebbet enni, mint eddig.
2018. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csillag Ottó válasza:
az elsö hozzászóló látom jártas a témában,KETO diéta szerüség,a Fiam 6 honap alatt eddig 45 kilót fogyott,most 115 kg,minden reggel 1 óra uszással.Persze állandó orvosi felügyelet alatt van,kardiologus,étrendes doki :)
2018. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Keress rá a Regenorra. Tartsd be az ott leírt étrendet. Ha megveszed a drága lötyit, akkor meg jobb, de nem kell. Én a kettővel együtt fogytam 10 kgot 2 hónap alatt. És a 2. hónapban már nem tartottam annyira az étrendet.

Viszont később csak az étrenddel is fogytam. Szóval az étrend a fontos. A többi inkább lelki dolog.

Sportolni nem szeretek, így az erős fizikai mozgás elmaradt. Max séta volt a szép időben.

2018. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Igen jártas vagyok a témában , nekem így sikerült leadnom 10 kg-t .

Remélem neked is sikerülni fog. 😊

2018. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fodor István Ferenc válasza:
33 éve leszoktam az alkoholról, egy évig ittam feketét, soha nem dohányoztam - de hogy fogyni hogy lehet! Hát ezt eddig nem sikerült kitalálnom! Amit felszedtem, az mindig rajtam is maradt örökre, most 125 kg vagyok.
2018. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!