Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynia?

Szerintetek kéne fogynia?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőm régen vékony volt 158 cm és 57 kg de az utobbi 1 évben hízott 9 kilót igy 66 kg lett. Engem a változás nem zavar sőt! Kifejezetten örülök neki hogy kicsit kikerekedet de nekem is az ő egéssége a legfontosabb. Szerintetek kéne fogynia?

2018. szept. 19. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2018. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Èn 160cm vagyok, ès 56 kiló. Van mit rajtam fogni, tehát a barátnődön a leírásod alapján pláne van mit.
2018. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Testzsírszázalék... Ha az sok, érdemes fogynia. Gondolom, nem izmot szedett fel, akkor pedig van miből.
2018. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem okvetlenül. A testzsírszázaléktól is függ, én ismerek olyan csajt, aki ugyanekkora magassággal 80kg, és nem egy bálna, kellemesen testes :). Az amúgy is szexi, ha van mit fogni egy csajon. BMI számítás alapján a barátnőd határérték alatt van, tehát nem kövér.

26/F

2018. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Testtömeg index szerint 62,2kg-ig esne a normál tartományba, ami nyilván nem olyan mérvadó, mint a testzsírszázalék, de enyhe túlsúlyt így is jelez. Egy 4-5 kilót kis odafigyeléssel simán ledob, nem vészes.
2018. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

4-es BMI számítás alapján a lány túlsúlyos. Az ideális testtömege: 54,2 kg.

A testtömegindexe: 26,4

A kívánatos szélsőértékek:

46,2-62,2 kg. Ès itt a 62,2 azokra vonatkozik akik izmosak, mivel az izom többet nyom mint a zsír.

2018. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül. Néhány plusz kilóval még bőven lehet valaki egészséges, sőt, egészségesebb, mint egy vékony. Nem kötelező mindenkinek 50 kilósnak lenni.

De. Ami aggasztó, az az, hogy 1 év alatt ennyit felszedett. Általában aki ilyen ütemben elkezd hízni, az nem áll meg. Nyilván van valami oka is a hízásnak, csak úgy a semmitől nem szed fel az ember lánya 10 kilót.

Gondolom kényelmesebb életmódot él, nem megfelelően eszik, keveset mozog... ha ezt tovább folytatja, és minden évben felszalad 9 kiló, na akkor már gond lesz.

Véletlenül se állj oda elé azzal, hogy hát neked tetszik így is, de jó lenne, ha lefogyna, mert akkor egyrészt csakazértis zabálni fog, másrészt úgy kivág, hogy a lábad nem éri a földet. Harmadrészt pedig egy kövér bálnának fogja látni magát, miközben lehet, hogy ezzel a 66 kilóval még tökéletes az alakja.

Csak arra próbáld rávezetni, amit én is leírtam neked az előbb. Életmód. Főzzetek együtt, egyetek egészséges ételeket, járjatok el sportolni, kirándulni, stb.

2018. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Az a néhény plusz kiló minimum 10kg. Az igaz, hogy ha valaki ilyen ütemben hízik, akkor később gondok lehetnek. Főleg úgy, hogy gondolom fiatal lányról beszélünk.
2018. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem az az érdekes, hogy most hány kiló, hanem hogy mindössze egy év alatt szedte fel mind a kilencet... A tendencia nem jó, úgyhogy tényleg jó lenne, ha megpróbálna fogyni - legalább azért, hogy ne hízzon tovább.
2018. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy hogy fogod felhozni neki a témát.:P xd
2018. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!