Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak ebédre eszek, mégis...

Csak ebédre eszek, mégis hízok - ez hogy lehet?!

Figyelt kérdés

Teljesen lecsökkentettem a kajálást és előbb bevezettem a nemvacsorázást majd a többi étkezést és reggelizést is elhagytam. Már csak ebédre eszem valami egészségeset: legtöbbször párolt zöldséges rizst, halat, húst, kis desszertet, de utána koplalás van másnap délig. Eleinte fogytam vele, de mostanában elkezdtem hízni, pedig semmin sem változtattam a korábbiakhoz képest és nem értem, hogy miért nem működik már a dolog?!


A közérzetem jobb, amióta a szervezetem nem az emésztéssel van elfoglalva egész nap, mint amikor többször ettem keveset és mintha karcsúsodtam volna (többen megjegyezték), de kilókban hízok. Elkeserítő! :(


Miért nem működik már a módszerem?!


Persze, örülök, ha csak látványa is van a dolognak, de azért felháborítanak a mérlegelésnél jelentkező plusz kilók. Még nem tudtam magam rávenni a mozgásra.


Mit csináljak? Hagyjam el az ebédet is? :XD



2018. szept. 20. 11:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem módszer. Ez baromság. A szervezeted mivel nem kapott elég tapanyagot, elkezdte saját magát felhasználni. Ezért nincs fogyás
2018. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem műkődik mert koplalsz és a szervezeted ragaszkodik minden egyes megevett falathoz.
2018. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Na, de mindenhol azt olvasni, hogy a fogyáshoz kalóriadeficit kell, akkor ha koplalok, összességében véve tehát kevesebb kalóriát viszek be egy nap, mint amennyire szükségem lenne, akkor fogynom kéne, nem?!
2018. szept. 20. 11:51
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
Én ugyan sosem fogyókúráztam és sosem akartam fogyni, de mégis amióta az eszemet tudom, azóta hallom innen-onnan, hogy koplalással nem lehet fogyni. Ezeket miért nem fogják fel az emberek? Miért nem olvasnak utána, hogy működik az emberi szervezet, az anyagcsere stb. stb. Csak néznek bambán, és csodálkoznak, ahelyett hogy gondolkoznának
2018. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát 4-es ezzel aztán bromi sokat segítettél, köszi! :(
2018. szept. 20. 11:53
 6/32 anonim ***** válasza:
33%
A reggeli a legfontosabb, azt semmiképp se hagyd ki, sőt a vacsorát sem kell, estére már csak valami könnyűt egyél. De reggelizz mindenképp, próbáld bevezetni a napi ötszöri étkezést, ez a legjobb: sokszor keveset.
2018. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Ez nyilvánvaló képtelenség. Koplalással nem lehet hízni.
2018. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%

Az nem eleg, hogy egyszer etkezel, ahhoz kaloriadeficit is kell, hogy fogyj, meg hogy ne igyal semmit, amiben kaloria van. Meg hogy mozogj.


Majd ha hetek ota deficitben leszel, mozgassal egyutt, es megsem fogysz, akkor akkor menj el orvoshoz az etkezesi es mozgasi naploddal.

2018. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok, a lehető legrosszabb dolgot csinálod a koplalással. Én napi 5-ször eszek, mégis fogytam 10 kilót. Nem koplalással kell fogyni, hanem egészséges táplálkozással és mozgással.
2018. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem csinál semmi rosszat az időszakos koplalással.

Régen se jutott az ember mindig élelemhez. Ez egyáltalán nem fura és nem ördögtől való. Nagyon sok pozitív oldala van az IF-nek, csak az emberek nem veszik a fáradtságot utánaolvasni.

Az miért jó, ha egész nap fel-le ugráltatod az inzulinszintedet a napi 5-6x kis étkezéssel? (fitneszipari baromság)

2018. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!