Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik érték a reális?

Melyik érték a reális?

Figyelt kérdés

Két hete kereken 58 kiló voltam, ma reggel ismét ráálltam a mérlegre.


Először a nappaliban, ahol 57.9-et mutatott. Káprázott a szemem, eddig mindig megvolt a heti fél-egy kiló fogyás. Átmentem a fürdőszobába, ott 56.8.

Ezután megnéztem a konyhában, hogy ezt most már el kell döntenie. Ott 56.7.


Eddig ezen a három helyen mindig ugyanannyit mutatott. Nincs szőnyeg sehol, egyenes a padló. Digitális mérleg.


2018. szept. 22. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok mérlegnél elöfordul, hogy ha bekopcsolódás közben nem vízszintes, akkor rossz értéket mér, ha akkor kapcsolod be, amikor már stabil helyen áll, akkor mér normálisan.

Mivel az utóbbi két mérés gyakorlatilag ugyanannyi, ezért valószínü, hogy az elsönél az említett téves bekapcsolás volt az ok.


Mindettöl függetlenül jobb, ha felkészülsz arra is, hogy a fogyás néha megáll, akár hetekre is, szóval ha ilyen lenne, akkor ne ess kétségbe!

2018. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, pont ez volt a probléma! :) Már ott is jó.
2018. szept. 22. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen, ezzel már én is jártam így!
2018. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!