Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így összel ti is éhesebbek...

Így összel ti is éhesebbek vagytok? Én két hét alatt híztam egy kg-t.

Figyelt kérdés
:(
2018. szept. 22. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit eszek mint azelőtt, pedig még a félév is elkezdődött.
2018. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2x annyit eszek és nem jön fel semmi kg.

De határozottan megnőtt az étvágyam, ahogy eltakarodott a meleg.

2018. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"Hajlamosak vagyunk télen többet enni, mivel a szervezetünk abból indul ki, hogy hideg időben nehezebb táplálékhoz jutni."

Ez szinte mindenkivel így szokott lenni, mondhatni tök normális, de azért vigyázni kell a kilókkal, nehogy túlzásba essen az ember.

2018. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, és tudom, hogy még nincsen tél, itt inkább a hideg időn van a hangsúly. :D
2018. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, az idei kánikulát kivéve mindig ugyanúgy működöm, ugyanolyan ételeket kívánok, ugyanannyi kalóriát (illetve ezt a mozgásom picit befolyásolhatja).


Sokaknak durván leesik az étvágyuk a kánikulában s egészen más ételeket kívánnak, ez normális (bár mivel közel ugyanannyi s ugyanolyan tápanyag kell, nekem nem teljesen logikus ez, de valami oka biztos van ennek is, pl. nyáron és ősszel terem egy csomó cukros gyümölcs, lédús zöldség, télen pedig nem).

2018. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!