Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 136 kilósan holnaptól életmódo...

136 kilósan holnaptól életmódot váltok, legalább 30 kilótól megszeretnék szabadulni. Akik hasonlóan elhízottak voltak, mi motivált Titeket abban, hogy lefogyjatok?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg még a séta is nehezemre esik, pedig csak 21 esztendős vagyok. Ez így már nem élet. Én nem mackó vagyok, hanem egy kórosan elhízott disznó. A 177 cm-es magasságomhoz egy 90 kilóval volnék mackós. Ez az igazság.


Nehéz lesz neki kezdeni? Vagy ebből a súlyból megfelelő étrenddel és mozgással olvadnak eleinte a kilók?



2018. szept. 23. 23:41
1 2
 1/16 FalledAngel válasza:
31%

Ekkora súlynál először arra törekedj, hogy megváltoztasd az értékrendedet. Ha drasztikusan fogsz fogyni, akkor a kinyúlt bőr meg fog maradni, ami nagyon csúnya.

Szerintem kezd azzal, hogy elhagyod a búzát teljesen az értékrendedből. Kevesebbet egyél, de naponta többször 4-5 alkalommal. Este 6 után meg már semmit se egyél. Hagyd, hogy a szervezet feldolgozza az éjszaka folyamán azt, amit nappal megettél.

Norbi arra esküszik, ha déli 12 órától már nem eszel szénhidrátot a nap hátralévő részében, akkor is jól lehet fogyni.

2018. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Csak kezdj neki, egyél rendes kaját ne szemetet, és sportolj, fogyni nem nehéz. Engem az motivált hogy jól akarok kinézni, beakarok jönni a lányoknak. Ezt sikerült is már elérnem, de az utóbb másfél hónapban szinte egy lelki roncs vagyok, semmi sem érdekel. Nem hízok vissza, sőt még fogytam is de úgy érzem kövérebben sokkal boldogabb voltam és elvoltam a gépem társaságában. 17F
2018. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sajnos én is láttam már olyan srácot, aki el volt hízva, aztán mikor lefogyott, a korábbi hájcsöcsei után maradt a mellén bőr.


Ettől jómagam is félek. De azt hiszem, ezen még korai parázni. Az első és legfontosabb, hogy elkezdjem, legyen lelki erőm és kitartásom legalább addig, míg 100-ig le nem megyek.


Természetesen a végcél minden felesleg leadása, de az is még rohadt messze van.

2018. szept. 24. 01:45
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Orvosi felügyelet melletti fogyás esetén tb alapon megcsinálják aplasztikát
2018. szept. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tényleg???:)
2018. szept. 24. 06:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi kilónál először mindenképpen az étrenden kell változtatni és utána, ha lement legalább 10-15 kg, akkor jöhet a mozgás. Egyik ismerősöm is hasonlóan elhízott volt, ő pl. minden nap kizárólag párolt zöldségeket evett csirkemellel és 6 hónap alatt látványosan lefogyott! Minden rajtad múlik:)
2018. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én közel 200 kilóról próbálok fogyni több kevesebb sikerrel

ha gondolod írj rám

26L

2018. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom 125 kilós volt (190cm) vettem neki fitbit órát, és ma már az motiválja, hogy minden nap elérje az órán beállított napi célt. Vagyis napi 15000 lépés, és a többi. Azóta minden nap kimegyünk egy intenzív sétára ami 5-7 km jelent. Ezt 1 óra alatt legyalogoljuk. Majd elkezdett figyelni az étkezésekre is. Lassan de elkezdett fogyni. Jelenleg 101 kiló.
2018. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
A teljes életmódváltás, és a napi mozgás sokat segít. Az este 6 óra után nem eszek idióta tanácsot felejtsd el! Lefekvés előtt 2 órával ne egyél, de éhesen soha nem szabad lefeküdni. Használd a kalóriabázis. hu oldalt, ott pontosan tudod követni a napi kalóriakeretedet, és a bevitt makrókat is. Én így fogytam 5 hónap alatt 17 kilót. (és ettem este 10 órakor is)
2018. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van , ez a 18:00 után nem lehet enni akkora hülyeség mint a fene. Nem rég kezdtem én is a diétát ha gondolod írj rám és "együtt" fogyunk majd.

Ami nagyon fontos , csak akkor egyél ha éhes vagy, ha csak unatkozol vagy filmet nézel akkor ne . Nálam ezzel voltak régen nagy bajok hogy nagyon sok programot a kajával kötöttem össze. A másik hogy zsemle, kifli, péksüteményeket hagyd el. Szépen fokozatosan kezd el.

Yazio applikációt ajánlom én . Ott csak be kell írnod mit ettél és miből mennyit és leírja a kalóriát mindent ! Sok sikert és kitartást !

2018. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!