Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tavaly nyáron anorexiás...

Tavaly nyáron anorexiás voltam 155/30 ez átment bulimiába, kényszerevésbe. Eközben allergiás lettem a tejfehérjére és a gluténra. Folyton ezeket eszem a falásromoknál. Nem tudok “normálisan” enni vagy rengeteg vagy semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De a falással van a legnagyobb problémám, utálok hányni de úgy érzem muszáj. Nem tud senki semmiről. Utálom magam, kövér vagyok.
2018. szept. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2018. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De most nem értem. Ez nem játék, nem vicc. Az, hogy allergiás vagy valamire és te direktbe ezeket eszed, az életedbe is kerülhet. Nem véletlenül váltanak ki ezek allergiás reakciót a testedben.

Egyébként amíg nem jutsz el addig a felismerésig, hogy valami nincs rendben veled (és nem az, hogy kövér vagy, hanem hogy pszichésen valami nem oké), addig semmit. Addig zabálj és utána hánytasd magad, mert olyan sok értelme van. De gondolom, mivel ezt a kérdést már kiírtad, rájöttél te is, hogy ez nem normális dolog. Elsősorban a szüleiddel beszéld meg, aztán menj el pszichológushoz.

2018. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Igaza van.
2018. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta nekem senki, hogy kövér lennék csak nem vagyok elég vékony, amúgy is mindig maximalista voltam. Tudom, hogy nem helyes, próbálok változtatni.
2018. szept. 25. 22:30
 5/5 Jázmin0006 válasza:
100%

Szia! Én szinte ugyanezt végigcsináltam, tavaly szeptembertől egyre durvuló anorexia, aztán falásrohamok, hánytatás, önutálat, stb.

Megkérdezhetem, hogy te most hogy vagy? Hogy mi történt azóta?

2019. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!