Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a még meglévő...

Mit kezdjek a még meglévő plusszokkal?

Figyelt kérdés
Szülés óta leadtam 22kg-ot, most 57 vagyok, de szeretnék még pár kilótól megszabadulni.Most ott tartok, hogy reggelire és vacsira fehérje shaket iszom+L-karnitint 2000mg naponta, ebédre pedig keveset eszem és próbálok zsírmenteset.Egész jó alakul a dolog, mert centiben már kevesebb vagyok, mint 2 hete, azóta iszom ezeket, viszont a derekamon még van egy kis úszógumi.Mi a legjobb gyakorlat , hogy az onnan eltünjön, gyorsan?????Aki tud kérem segítsen!!Köszike:Ancsy
2010. jún. 23. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy baj, hogy te táplálékkiegészítőket eszel főétkezések helyett. Fehérje shake-et testépítők isznak, azért, mert nekik olyan sok fehérjére van szükségük, amennyi húst/tejet/tojást meg sem bírnának enni. De te ehetnél teljes kiőrlésű kenyeret, húst, tojást, túrót, tejfölt, kefirt. Akkor mi a fenének eszel ilyen vacakokat? Ha abbahagyod ezt, simán visszahízol, mert ahogy látható, nem igazán tudod, mi az egészséges táplálkozás. Vagy életed végéig ezt akarod enni?

Egyébként a kérdésedre a válasz: mozgás! Naponta egy óra, pl. futás, súlyzó, aerobic, biciklizés. Minél változatosabb, annál jobb.

Mellesleg 57 kiló az szerintem egy tökéletes súly szülés utáni felnőtt nőnek, már feltéve ha nem 140 centi magas vagy.

2010. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.158cm magas vagyok és nem vagyok kövér tudom, de kicsit van mindenhol felesleg, ha gondolod rakok képet, hogy értsd.

Azért iszom a fehérjét, mert ajánlották fogyókúra gyanánt.

Most úgy csinálom, hogy délig nem eszem , sajna rossz szokás, de mindig is így volt,így kimarad a reggeli shak is, délben ebédelek, leves+második, du kevés gyümölcs, vagy fehérje szelet és este iszom meg a shaket.

A mozgás abból áll, hogy 2 naponta aerobik+napi 2 óra séta a gyerkőccel.

Tudom, hogy kellene reggel is ennem, de attól tarok, ha eszem, akkor az is lerakódik rajtam, egyből a hasamra hízok.

2010. jún. 25. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lenne, ha ennél reggelit rendesen. Egy egészséges reggelitől lehetetlen elhízni, sőt, bizonyított, hogy aki rendesen reggelizik, könnyebben fogy, illetve könnyebben tartja a súlyát. Nyugodtan egyél reggel változatos reggelit, a fehérjét akkor már inkább este idd. És a mozgástól biztos, hogy még alakulni fogsz, de ha úgy veszed észre, hogy megáll a fejlődés, akkor térj át valamilyen más mozgásra. Ugyanis a szervezet egy idő után hozzászokik az egyfajta megterheléshez, és már nem lesz olyan eredményes. Szóval esetleg próbálj ki valami mást, mondjuk egy kis futást.
2010. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike.Mondjuk futás kilőve, mert a Kicsi(19 hónapos) még nem fut velem:), meg év elején műtötték a térdem, de lehet a spinning hatásos lenne és még talán jót is tenne a térdemnek.
2010. jún. 25. 14:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a sima szobabringa is jó lenne+aerobik felváltva???
2010. jún. 25. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a térdednek nem árt, akkor az is jó, persze.
2010. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, kipróbálom majd, remélem menni fog:)
2010. jún. 25. 14:17
 8/8 anonim válasza:
Teljesen egyetértek a 14:05-s válaszolóval!
2010. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!