Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az étkezésem?

Milyen az étkezésem?

Figyelt kérdés

7 óra után szoktam reggelizni általából ezek közül eszem valamelyiket:

a) 30 gramm zabból zabkása tejjel elkészítve édesítővel. Néha egy kis almát szoktam beletenni de általába csak vanílít meg fahéjat.

b) 2 db puffasztott rizsre egy kis (hárömszög) kockasajtot szoktam kenni két szelet csirkemell sonkával

c) 125 gramm light túró édesítővel fahájjal és egy negyed almával

Tízórainak a suliba mindig egy darab almát szoktam enni.

Ebédelni a menzán szoktam. Ahol általába olyan 760-800 kalóriás kaják vannak. Attól függ mi van. A levest szoktam megenni. A másodikban pedig a köreteket nem eszem meg csak a húst ha nagy ritkán van akkor a savanyút is.

Uzsonnázni nem nagyon szoktam. Teát iszok vagy limonádét ilyenkor. Persze édesítővel.

Vacsorázni 18 órakor szoktam. Csirkemellet párolt zöldséggel vagy pedig valamilyen más húst de álltalában mindig ezt vacsorázom. De ha valamilyen édeset kívánnék vacsira akkor nagy ritkán  akkor túrót szoktam enni ugyan annyit meg úgy mint reggelire.

18 után nem eszek már. Napközbe nem nasizok max ha nagyon éhes lennék megeszek egy répát vagy egy almát.

Most vagyok 51 kg 165cm. 58 voltam júliusban amikor elkezdtem máshogy étkezni.


2018. szept. 29. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A súlyod teljesen normális.

Gratulálok az eredményhez.

A reggeli szerintem jó, esetleg a puffasztott rizs nem jó ha valaki fogyni akar, de szerintem te már nem akarsz annyira fogyni.

A tízóraira az alma mindig jó.

Ebéddel nem tudsz mit csinálni, sajnos tudom milyen menzás étel mellett fogyózni, mert nem tudsz mit csinálni ha olyan a kaja, igaz én nagyon nem is ettem meg mert nem volt finom. 😂

Uzsira egyél joghurtot , hogy legyen tejtermék is.

A vacsi szintén jó.

Üdv: egy másik suli mellett fogyózó lány. 😉😉

2018. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó! Ügyes vagy!

Esetleg a zöldség arányát emelheted.

Ehetnél a csirkén kívül halat, marhát, tojást.

De így is jó, csak hosszú távon változatosabb, élvezetesebb lenne a fentiekkel.

2018. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!