Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm és 40kg hogy nézne ki,...

162 cm és 40kg hogy nézne ki, túlzás már? (Többi lent, olvasd azt is! )

Figyelt kérdés

Na szóval, gondolkodtam, hogy addig meg sem állok a fogyókúrával, amíg el nem érem a 47 kg-ot.

De aztán elgondolkoztam, hogy inkább 40 lennék. De nem tudom, az hogy mutatna egy ilyen mondjuk, hogy alacsony lányon, mint én. Nagyon beesne az arcom, látszanának a csontjaim? Mert az undorító, hisz láttam a 170 cm-es 38kg-os Eugenia Cooneyt, és ő undorító és alig tud kosárra dobni, de 8 cm különbség sokat jelent? Nem tudom, ez itt a kérdés. Tudom, itt nem divat ilyen vékonynak lenni, de nekem az a kitűzött célom. És el szeretném érni, szóval ne véznázzon itt senki, hanem válaszoljon a kérdésemre, légyszi!



2018. szept. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Még a szél sem fújna el, mert nincs, amibe belekapjon.
2018. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Már a 47 kilóval is szép vékony lehetsz. De szerintem 45 alá ne menj.
2018. okt. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy mennyi izom van rajtad, mert lehetsz 47 kilósan szép feszes, tónusos, illetve 40 kilósan is löttyett, azt ajánlom, hogy sportolj mellett valamit, akár otthon is
2018. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!