Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Szeretnék...

Tudnátok segíteni? Szeretnék úgy fogyni hogy kilóra és kinézetre is!

Figyelt kérdés

Már szeptember egy óta otthon suli mellet tornázok/gyakorlatokat csinálok.Igazából már június 25-óta fogyózok és akkor voltam 163cm/67kg.Sikerült fogynom és most 163cm/58kg vagyok.Azt mondják látszik hogy fogytam de én ezt csak kilóba látom kinézetbe nem mivel azért van rajtam némi háj amit leszeretnék adni azaz olyan 45-48kg szeretnék lenni. Most ezeket a gyakorlatokat szoktam csinálni:

-combra: https://www.youtube.com/watch?v=znZ-R3YmkIQ

-hasra: https://www.youtube.com/watch?v=rR8WiHxBVKQ +még 3 gyakorlat

És még instagramról szoktam a kezemre5- a belsősombomra viszont 4 gyakorlatot csinálni(mind a 4 külön-külön).Ezeket a gyakorlatokat mind 2percig szoktam csinálni,és ezek mellet rendesen étkezek.Nem éheztetem magam hanem már nem eszek olyan ételeket amik tele vannak zsírral és cukorral. Az lenne a kérdésem hogy így rendes étkezéssel és gyakorlatokkal elérhetem-e a kívánt alakom úgy hogy kilóra és kinézetre is látszódjon? Bocsi ha túl hosszú. Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!! :) <3



#fogyás #kb 5hónap alatt
2018. szept. 30. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
14/L
2018. szept. 30. 21:40
 2/8 anonim válasza:
18%

Ha szeretnel valtozast eszrevenni.

Akkor iktasd ki az eletedbol a kenyeret es mindent ami glutén.

Probald kerulni a glutent es eljel glutenmentes eletet es az egeszseges.

3 het utan meglepodsz.

Keress ra hogy miben van gluten es azokat keruld aztan ha valtozast akarsz igy elerhetsz es edzel mellete igy sikeres lesz!

2018. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a gluténmentesség. Divat dolog...

Mozogj, sportolj, de tudd, hogy amikor 1-1 testrészre edzel, akkor leginkább az izmot erősíted, de semmiképp nem azt jelenti, hogy pont onnan fogsz lefogyni. De ha több energiát használsz el, mint amennyit megeszel, fogyni fogsz (és fordítva is igaz).

A kenyeret nem a glutén miatt szokták kerülni (azt csak annak kell, aki TÉNYLEGESEN, orvosilag igazoltan érzékeny rá). A szénhidrát miatt fogyasztanak kevesebb fehér kenyeret a fogyni vágyók. De azért teljesen azt sem kell kihagyni...

Mozgásból meg a fogyásra a kocogás az egyik legjobb.

2018. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel naponta látod magadat, így a külsődben nem is fogysz észrevenni változást, mert idomul hozzá a belső énképed.
2018. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 noncsita válasza:
33%

Nekem ezek váltak be mindig, amikor ráálltam:

- Reggelente megittam egy fél grapefruit kifacsart levét, ez a narancsbőrre nagyon jó, plusz javítja az emésztést (ittam volna egészet, de a másik felére az anyám pályázott :D)

- Edzésnek inkább a kardió jellegűek: olyan az alkatom, hogy nagyon gyorsan látványosan megnőnek az izmaim, ami hülyén néz ki, így pl. a kocogás, hullahoppozás, elliptikus padozás, zumba, stb. ami fogyasztott látványos "izmosodás" nélkül

- nagyon fontos, hogy rendszeresen, jól tudjon kakilni az ember :D erre én a szinte minden közértben/patikában kapható Mira vizet szoktam nyomni, naponta fél pohár felhígítva csapvízzel, nagyon király, csak sz*r az íze :D

- ami meg a leghatásosabb, csak rohadt nehéz rávenni magát az embernek: lefekvés előtt 3-4 órával már nem enni és reggel, amikor farkas éhes vagy már, akkor egészséges reggelit enni (müzli, joghurt, gyümi...), és így szépen lassan ráállni a kisebb adagokban étkezésre

- és persze (mások is mondták) minél kevesebb fehér liszt és cukor!


Most ezek jutottak az eszembe, remélem, segít :)

2018. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem gluténmentesen, de se 3 hét, se 3 hónap, se 3 év után nem lepődtem meg, nem történt a világon semmi. Azóta újra eszem glutént, de ritkán s inkább csak kelt tésztában, biztos, ami biztos.

A kérdező kérdéséhez a gluténnek szerintem semmi köze.


Kérdező, az ember szeme elég fura e téren, mindig látod magad s észrevétlenül megszokod a változásokat. Ha ez egyenetlen fogyással párosul s a fő problémás részed keveset változik, pláne érezheted azt, hogy nem látszik rajtad a változás, pedig bizonyos lehetsz benne, hogy ekkora igenis látszik. Nincs régi fotód? Én akkor lepődtem meg s jöttem rá, hogy látszik a fogyás, amikor megláttam a drasztikus változást a képhez képest.


Ha továbbra is fogysz, most már látványosabb lesz a változás, nem lehet olyan sok felesleged...

Ha már edzel, jobb lenne egész testre.

Fogyni pedig a legzsírosabb étkezéssel is lehet, sokaknak úgy a legkönnyebb, ez csak apró megjegyzés, nyilván akadályozhat is, csak ne hidd, hogy a zsíron múlik, a cukron valamivel jobban, bár ez is egyéni. Teljesen OK, hogy megszorítod a cukrot és a zsírt, de maradjon azért kalória, egyesek túlzásba viszik ezt, pláne fiatal, fejlődésben levő lánykák.


Segítene, ha rendesebben mozognál. Napi 1-2 óra aerob, fél-1 óra kardió, ilyenekre gondolok, nem pár erősítő gyakorlatra, bár azokkal sincs baj, de olyan sok kalóriát nem használnak. A lábgyakorlat azért nagy izmokat mozgat meg, biztos emeli kicsit az anyagcserét, de sokkal jobban ki lehet tolni a kalóriakeretet egy rendesebb mozgással.

2018. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!! Futni viszont a szivem miatt nem nagyon futhatok.Akkor amiket csinálok azok nem jók/nem használnak?
2018. okt. 1. 20:55
 8/8 A kérdező kommentje:
De van itthon szobabiciklink, az nem jó?
2018. okt. 1. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!