Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cmhez sok a 71 cmes derék?

170 cmhez sok a 71 cmes derék?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne kevesebb?

2018. okt. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ha van rajtad felesleg, akkor lehet sok. De lehet, hogy csak ilyen az alkatod. Te tudod, hogy kell-e fogynod. Hány kiló vagy?

Van, akinek alkatilag vékony dereka van. Van, akinek inkább egyenes a dereka. Ez nem változtatható. Egy csomó sportoló van, akin egy deka felesleg sincs, még sincsen vékony derekuk a csípőjükhöz képest.

2018. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen sok.

Sehogy.

2018. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül sok, ezt neked kell látnod... Én elégedett lennék vele, kivéve, ha hájhurka lenne még ekkor is hason, akkor fogyni próbálnék. De sokak nagyobb derékbőséggel is boldogan elvannak, nem számít nekik annyit, hogy küzdjenek a csökkentésért. Kövér ennyivel már nem lehetsz, az egészséged különösebb veszélyben emiatt semmiképpen nincs, de ha olyan a testalkatod, akár ideálisan is nézhetsz ki magadhoz képest.
2018. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sok, de attól is függ, mekkora a csípőbőséged. Minél nagyobb a különbség, annál csinosabb, nőiesebb az alakod. (Igaz, pont ma láttam egy fiatal nőt akkora fenékkel, hogy hihetetlen, mindenhol máshol átlagos méretekkel... Na az durva volt, nem csinos.)

Nekem sosem lesz 70 alatti derekam a 163 cm-es magasságomhoz, de nem érdekel, mert így is vékonynak számítok, fogynom biztosan nem kell már. Amióta rendszeresen tornázok, a ruháim is jobban állnak rajtam.

2018. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 170 cm-hez 69 cm a derekam, és jó így. :)

Mondjuk attól is függ, hogy nőv vagy-e vagy férfi. Ha férfi, akkor kevés.

2018. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!