Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tanácsot,...

Tudnátok adni tanácsot, hogyan lehetnék eredményesebb?

Figyelt kérdés

10 kg-tól szeretnék megszabadulni, viszont nem igazán sikerül. 175 centiméter vagyok, jelenleg 69 kg, 59 - 60 kg-ra szeretnék visszafogyni, ami a 19 éves kori súlyom. Most 26 éves vagyok.


Az étrendem a következő:


Reggeli:

-1 kis szelet magos teljeskiörlésű mini zsemle

-3 szelet csirkemell sonka

-1 szelet sajt

-nyers saláta, fél kigyóuborka


Napközben megiszom 3 liter vizet, és két pohár tejeskávét. Ebédre csirkehúst eszem, kizárólag párolt zöldségkörettel, néha rizzsel vagy bulgurral.


Ha napközben megéhezem eszem még egy gyümölcsöt, ami szezonális, most almát vagy szőlőt.


Délután 4 óra után már törekszem arra, hogy ne egyek, ha mégis éhes leszek, bekapok egy puffasztott rizst egy szelet csirkemell sonkával, vagy egy apró péksüteményt.


Finomított cukrot próbálom kiszorítani, a kávét is anélkül iszom.


Sajnos irodai munkát végzek, két helyen is dolgozom, mindkettő ülőmunka, így 2 hónapja nem tudtam beleszorítani az időmbe a napi 1 óra mozgást. Ha a munkába járást nézem akkor maximum egy nap 20 percet mozgok intenzíven, a többi csak a nyugodt tempójú sétálás.


Hol rontom el a fogyást? Mivel érhetnék el végre átütő eredményt?



2018. okt. 4. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Lemérted valaha, hogy mennyit eszel? Mert így leírva eléggé koplalósnak tűnik ez.

S ha már alig eszel, akkor ne péksütiket egyél megéhezve.

Kevés kenyér, némi cukor, sovány fehérje, zöldség, néha ki tudja, mennyio, de tuti nem sok gabona... A kalória és a zsír hol marad? A zsír esszenciális tápanyag, napi néhány dekagramm mindenképpen kell.


A séta is teljesen jó mozgás, a semminél főleg jobb, persze jó lenne, ha több lenne. Hétvégén is dolgozol? Ha akkor megy több, az is valami.

2018. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
napi 1000 kcal-nál nem eszem többet
2018. okt. 4. 22:56
 3/9 A kérdező kommentje:
viszont azt hozzátenném, hogy nem is éhezem, 1000 az esti egy szelet mini croissannal együtt például, de éhséget nem szoktam érezni emellett
2018. okt. 4. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél semmiyen gyümölcsöt, most sokan le fognak szólni vagy furcsán fognak a képernyő mögött nézni, de azok az egészséges HÍZÁSt segítik elő.


Próbálj meg reggelire legalább 2 főttojást megenni, ezeket belerakhatod a leírt szendvicsedbe. De magába is ehete. Kerüld a majonézt és társait. Hanyagold el. Én imádom a majonézt, de teljesen megváltam tőle.


A cukrot annyira iktasd ki amennyire lehet. Maximum 30g menjen be. Manapság mindenbe van valamilyen módon cukor, szóval tulajdonképpem mindenről le kell mondanod. A tejeskávé 2 minden nap az nagyon sok.


Ha nem sportolsz akkor olyan 3-4 hónap alatt le is megy az a 10kiló, és még kipihentebb is leszel, mert nem ettél cukrot.


A kenyeret kerüld, a rizst is ha lehet, de ezt nehéz, legalább a krményítőt mosd le róla mielőtt elkészíted. Én krumplit is elhagytam, nem hiányzik. Erről is tudnék mesélni, de megoszlanak a vélrmények.

Olajakkal is óvatosan, lehetőleg párold a húdokat is! '


Ezek csak apró tippek, de sokat segítenek.

Habár én Férfi vagyok én így 3kilót adtam le kb. 3hét alatt, ezt persze sport nélkül. A közérzetem is jobb, jobban alszok, jobban kelek! Hajrá. Menni fog csak ne engedj a csábításnak.


Ja és ha teheted sexelj minél többet.

:P


Mindenből keveset írtam, de olvass utánna, ha érdekel.

2018. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah a másik, ezt sajnos nem írtam le, de csak hétvégén tudok magamra főzni. Hétközben Cityfoodtól rendelek, onnan is a kisadagot, és ez 80%-ban hús, párolt zöldségkörettel. Elméletileg leírják gramm szerint az összetételt, de nem tudom, hogy az általuk felhasznált élelmiszerekben mennyi cukor van plusszban.
2018. okt. 4. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Croissan? Felejcsd el kb egy darabban 17g cukor van, persze méret és forgalmazk miatt lehet külöbség ls, mint már mondtam 30 a max, ez alatt már egészségesen élhetsz,persze ha hosszútávpn tartod.
2018. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz :)
2018. okt. 4. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem akármit írtok ez így nem egészséges. 1000 kalória túl kevés. Akárhogy, de inkább azt az 1 óra mozgást kéne beszorítani. Még egy kicsivel többet is enni. Szerintem már tropán van az anyagcseréd azért nem akar semmitől sem megválni.


Tapasztalatot még nem tudok mondani, de láttam egy műsorban, hogy a rostban gazdag táplálkozás segíti az anyagcserét (ikreket vizsgáltak és az derült ki hogy a vékonyak több rostban gazdag ételt esznek), talán ezt kipróbálhatod (zabpehely, zabkorpa, barna rizs, brokkoli, avokádó)

2018. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem vézna vagy.
2018. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!