Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnek 2 hónap alatt...

Hogy fogyhatnek 2 hónap alatt 5kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

156centi vagyok és 58-59 kg. Decemberben lesz egy nagyobb versenyem, jó lenne 55kilonak, vagy az alá menni.

Ennyireálisnak számít?



2018. okt. 4. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 156cm vagyok 51kg ram azt mondják pont jó de szerintem ez azon is mullik kinek milyen alkata van .Én pl lábra nem hizok egyáltalán hiába voltam 70kg a lábam 2 pálcika volt.

Hát nem tudom mennyit meg mit eszel

Ne igyál cukros üdítőt,kerüld a szénhidrátokat és a nasit. Mondjuk amit megbirsz enni annak a háromnegyedet vagy a felet edd meg ,egy idő után hozzászoksz többet nem is fogsz bírni enni . Én 20kg fogytam így igaz rengetek cukros üdítőt ittam,és csokit ettem . De minden szenvedés nélkül jött le . Sok sikert

2018. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reális, napi jópárszáz kcal deficittel elérheted. A legjobb, ha jó étrended van és mozogsz. Sokkal többet így vakon nem tudok mondani, kinek nagyon oda kell figyelnie s igen speckón étkezni, különben éhezik ekkora deficit mellett is, van, aki csak elhagyja a cukrot és mindennap mozog egy keveset és simán lefogy.
2018. okt. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!