Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Viszonylag kevés folyadék...

Viszonylag kevés folyadék fogyasztás okozhat hízást?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy emiatt híztam 40 kilót 22 éves korom óta? Most vagyok 26. Csak akkor iszom, ha szomjas vagyok. Nem értem miért jó 3 litereket meginni egy nap, folyamatosan járni a WC-re pisilni, tömni magamba..
2018. okt. 6. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyadéknál nem a mennyiség számít, hanem az energiatartalom. Sima víztől, üres teától, feketeKVtól nem fogsz hízni, de pl. az alkoholnak magas az energiatartalma. A hozzáadott cukor, tej szintén hizlal.
2018. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kólát ittál igen okozhat ha csak vízet akkor nem
2018. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

40 kg hízás elég durva. Nyilvánvalóan a táplálkozásod nincs rendben. Lehet,hogy valami egészségügyi problémád is van. A vízfogyasztás fontosságáról itt egy kis videó:

[link]

2018. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Elképzelhető.Mivel ha csak akkor iszol, mikor már szomjas vagy, akkor az a dehidratáltság jele is lehet.A víz méregteleníti a szervezetet, segíti az anyagcserét, mindez segít abban, hogy a súlyod ideális maradjon.Tehát ha keveset iszol, akkor növekedhet a súlyod a nem megfelő emésztés, nem megfelelő anyagcsere és a salakanyagok miatt.Tehát muszáj tömni azt a vizet akkor is, ha nem kívánod.
2018. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pedig azt nem értem, minek szomjazni, de 3 liter nem mindenkinek kell. Nekem jóval több kell és nem járok folyton wc-re (igaz, én nemcsak akkor iszom, ha szomjas vagyok, de ha azt tenném, akkor is napi 3-4 litert innék). Ha elég nedves az ételed, szinte semmi ivás is elég lehet, de a hidratálás alapvetően fontos és teljesen el van romolva a szomjúságérzeted, ha kevés vizet fogyasztasz. Nem értem, az ember miért ilyen, az állatok nem szokták dehidratálni magukat direkt, de az embereknél manapság ez gyakori, úgy látszik.


Közvetetten kapcsolódhat a hízáshoz, de nyilvánvalóan azért híztál, mert kalóriatöbbletben ettél, mivel máshogyan nem lehet hízni. Hogy most a kevés ivás miatt többet ettél vagy elromlott az anyagcseréd vagy mi van, azt nem tudhatom. Mindenesetre nem egészséges, ha nem jutsz elég vízhez, változtass.

2018. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!