Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnál a súlyom?

Miért stagnál a súlyom?

Figyelt kérdés
179 cm vagyok és sikerült lefogyasztani magam 57-58kg ra.de sajnos ezt a súlyt nem bírom tartani és mindig visszamegy 62 kg ra.Pedig nem zabálok.Így vpiszont kövér vagyok?mi lehet ennek az oka?Azt sem bírom hogy örökre ne egyek kenyeret stb...mozogni ugyan annyit mozgok mint fogyas alatt.el vagyok keseredve.

2018. okt. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted 179cm-hez a 62kg az kövér akkor inkább az elmeállapotod miatt legyél elkeseredve.
2018. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy kövér, az fix.


Én is ismerek olyan embert, aki kifejezetten vékonyra fogyott, de nem tudta megtartani, kicsit fölötte viszont szépen elvolt. Pont, mint te. 62 kiló is igen kevés kiló ekkora magassághoz, ha nem nézel ki jól, szedj fel izmot, az a kalóriaigényeden is segít s nem kell egész életedben koplalnod, hogy megtartsd a szervezetednek már bizonyára irreális súlyod.

2018. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
58 kiló ilyen magassághoz már a nagyon vékony kategória,62 meg simán lehet vèkony, bár ez sok dologtól függ..
2018. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.igen meg mindig vekonynak mond mindenki.s es meretet hordok.34 es nadragot.csak nekem a korosan sovany tetszik.de valoszinu,hogy azert nem tudom megtartani mert az mar atestemnek sem jo...nem tudom,de engem zavar
2018. okt. 7. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
fordulj pszichológushoz testképzavar miatt
2018. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!