Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt sikerülhet...

6 hónap alatt sikerülhet 20kgot fogynom?

Figyelt kérdés

A kajámra úgy ahogy odafigyelek, nem számolom a kalóriát már, régebben számoltam, 1200-1500/nap.

Átlag étkezésem:

-reggel 2 szelet pirítós vajjal, zsírral, néha lekvárral, pestóval, mikor mivel, vagy 4-5 ek. zab, tejjel.

-napközben csirkemell (20dkg) vagy comb (1-2db) sült zöldségekkel, vagy friss zöldséggel, néha csirkemáj, saláták,tojás, kevés sajt, tejföl, ritkán egy joghurt vagy egy két gyümölcs.

-külön nem vacsorázok, ha éhes vagyok bekapok valamit, abból amit napközben is ettem.

Cukrot direktbe nem eszek (pl. teába, kávéba nem teszek), de ha megkívánok egy szelet csokit akkor megeszem, vagy egy szelet süti. Nem napi szinten, de heti 2-3 alkalommal biztosan.

Tudom milyen vagyok, ha kiéheztetem magam, (imádom a csokit vagy bármilyen édességet), akkor 2 hét után meg fogok enni 2 tábla csokit...

Napi 2-2,5 liter cukrozatlan teát megiszok.


Edzőterembe járok pát hete minden nap, egy óra mozgás, bicikli, vagy elipszis vagy bármi amin mozogni kell, de nem futni (az nagyon nem megy nekem) arra figyelek, hogy a pulzusom 125-145 közt legyen végig az egy óra alatt.

Kb. 15-30perc még súlyzó, vagy bármi ami már nem intenzív mozgás de talán formásodok tőle.


Kövér vagyok, de szerintem nagyjából arányos, 20 kgot szeretnék fogyni, és április elején lesz egy esemény, addigra jó lenne.


27 éves nő vagyok

168cm

95 kg

mell:109cm

derék:95cm

csípő:109cm


Ha esetleg bárkinek bármilyen tanácsa vagy tapasztalata vagy szívesen fogadnám.

70 kgnál nem akarok kevesebb lenni.


2018. okt. 8. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szia. A reggeli vajas pirítós nem jó, a zab tejjel viszont igen. Az ebéd tök oké, de az h nem vacsorázol, az nem oké. Napi 4-5 étkezés az ideális: tojás, túró, halak a barátaink. Edzés után szükséges lenne a fehérjepótlás, legjobb lenne egy adag fehérjeturmix. Sok sikert.
2018. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

A vacsort ne hagyd ki. Nyugodtan ehetsz kis halat, húst, zöldséget, sőt: kell is.


Lehet, hogy csak 17.5 kg leszel áprilisra, de már meg fogja érni.


És nem kell naponta edzés: legalább egy pihenőnap kell a testednek. 5-6 alkalom elég.

2018. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Edzés utàn szoktam inni myproteines diétàs fehérjeport. Ezt el is felejtettem.

Köszi a vàlaszokat.

A pirítós sokat nyomhat a lattba?

2018. okt. 9. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi 5 szöri etkezessel nehez fogyni , fuggetlenul attól hogy mit eszel , mert az inzulin termelödik akkor egesz nap

Az inzulin gatolja a zsirbontást , a fogyást

2018. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Fitness versenyzõ vagyok. 10éve így eszem, szálkásításkor 8-10kilót dobok le. Hidd el, megy az, csak baromira nem mindegy mit eszel.
2018. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezõ! A pirítósnak nulla tápértéke van. Tömény szénhidrát, ami gyorsan felküldi az inzulinszintedet, ami aztán ugyanilyen gyorsan lezuhan, s generál ezáltal farkaséhséget. Ha mindenáron kenyeret akarsz, akkor csökkentsd egy szeletre, amire mehet bátran vmi zsírszegényebb sajt és sonka. Tovább fog laktatni.
2018. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a tej nem...
2018. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!