Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testzsírszázalékos...

Milyen testzsírszázalékos mérleget ajánlanátok? Ti milyet használtok? Fogyás nyomon követése szempontájból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint a címből is kiderült egy mérleget szeretnék venni mert meg akarok szabadulni 6-7 kilótól, és nyomon szeretném követni a változást, hogy honnan indultam hol vagyok éppen és kova fogok eljutni. Mindenképpen digitáslisra gondoltam, de ha már lúd akkor legyen kövér méghozzá jó kövér és a testzsírszázalékomra is kiváncsi lennék elötte illetve fogyás után, hogy kimutassa. Láttam a mall.hu veboldalán 30000 forintért egy ilyen digitális mérleget amik szerintem meglfelelnének a szempontjaimnak még hozzá azt olvastam hogy zsigeri zsírt is kimutatna. :D Mit gondoltok erről? Megpróbálom belinkelni az oldal linkjét remélem meg fogja jeleníteni. Nem kell semmi extra elhízott emberre gondolni, csak azért szeretnék ilyen speckót mert elkezdtem komolyan gyúrni és a vátozást már a többi testrészeimen észre is lehet venni és nincs már máshol zsír csak a hasamon az viszont eltakartja a kockáimat és ezért ha nem feszítem be akkor nem igen látszanak. Most 10 százalék fölött vagyok testzsírszázalékban és 7-8 körül már lehet arról beszélni hogy elő fognak tünni. Szóval ez a célom és ezért fog kelleni egy ilyen mérleg. A méreteim: 186 cm és 80 kg körül tehát arra gondolok, hogy ha lemegyek egy 75 kiloggramra ami nem egy vészesen alacsony még akkor a hasamról is lemegy a zsír. Ezt a köritést azért mondtam el mert úgyis a fogyókúrák kategóriákba vagyunk és ez is eléggé ide illő téma, plusz hátha valamit nem jól gondolok és egyesenk kitudnak javítani akár mit is jelent egy adott ember testzsírszázaléka. De a fő kérdés az az hogy érdemes-e beruházni a feljebb említett mérlegbe, ha most eltekintük az anyagi részétől?


A válaszokat megköszönöm.



2018. okt. 8. 04:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt a link a fent megemlített mérlegről:


[link]


És az elmaradt, hogy 20/F

2018. okt. 8. 05:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Withings van, és iszonyatosan sokat segített. Nőként mindig ráparáztam, hogy jujj, miért van 2 kilóval több rajtam, ha rendesen edzettem és nem kajáltam “félre”. Aztán meglett ez a mérleg, reggelente kiírja nekem, hogy víz, zsír, vagy izom lett több... és rögtön nem kapok agyf.. rohamot, ha nem csökkent a súlyom. Abban is segített, hogy hol változtassak, mikor fogyok izomból, akkor csökkentettem a kardiot, emeltem a súlyzós edzéseken. Ha komolyan akarod venni a testformálást, akkor megéri egy jó mérleg.
2018. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt vedd meg.

[link]

2018. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel több szenzorral rendelkezik, valószínűleg jobb, mint a fürdőszobamérlegek, de nagy pontosságot ettől sem szabad várni. Ha az árától eltekintünk, érdemes megvenni, de lehet, hogy hamar meg fogod unni. Úgyis az a fontos, amit a tükörben látsz, nem?
2018. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
A testzsírszázalék méregetése csak arra jó, hogy elvegye a kedvedet az egésztől. Ha tükörbe nézel, úgysem azt fogod látni, hogy hány % ment le, hanem azt, hogy úristen, semmi sem látszik a diétámból!
2018. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat illetve még elfogadnék tanácsokat ti milyen mérleget használtok.
2018. okt. 15. 02:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!