Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este megeszek egy adag...

Ha este megeszek egy adag kínai zöltséget. Természetesen kínai büféből vásároltat. Az hizlal vagy kevezö hatása van a fogyókúra szempontjából?

Figyelt kérdés
Fogyókúra
2018. okt. 9. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2018. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi az igen? A hizlalás vagy a kedvező szempont?
2018. okt. 10. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem arra akart utalni, hogy nem valami értelmes kérdés ez. Én tudom, hogy van, aki nem ért a dolgokhoz és fogalma sincs a fogyás lényegéről.

Nos, a fogyás (nem a testsúlyingadozás és dehidratáció, hanem a tényleges) szükséges és elégséges feltétele a kalóriadeficit. Bármilyen étrenden lehet fogyni és hízni, leszámítva azokat a kalóriaszegény ételeket, amikből 10 kilót kéne enned a többlethez, azokkal nehéz hízni.


Úgyhogy ha ma kalóriadeficitben ettél, fogysz, ha nem, nem. Akármit is eszel.

2018. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kalória, ha deficitben maradsz, fogysz, ha nem akkor hízol.

Mellesleg milyen az a kínai zöldség?

2018. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

MIt szólnál, ha azt mondanám: akár palacsintát is vacsorázhatsz, ötöt is? Nem az a lényeg, hogy mit eszel, meg mikor, hanem hogy összességében mennyit eszel.

Honnan tudjuk, hogy a nap többi részében mit ettél? Ha egész nap alig ettél valamit, az sem kevező, mert az koplalás. De ha reggelire 10 tojásos rántottát ettél, ebédre két adag malaccsülköt vegyes körettel, akkor már nem fér bele. Kivéve, ha keményen sportolsz mellette.

Ha mozgásszegény életmódot folytatsz és mellette megeszed a nehéz fizikai munkásoknak való adagokat, hízni fogsz, ha mozogsz és viszafogottan étkezel, akkor fogyni.

2018. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit ettél egész nap.
2018. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
2: Ez egy olyan kérdés, mint a Magyar vándorban, hogy "Ki szavaz rám és ki szavaz rá?"
2018. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, mi az a kínai zöldség. Ha valami zöldségféle, amit nyersen, magára eszel, akkor nem hizlal. Ha viszont nyakon van öntve valami édes, zsíros szósszal, akkor hizlal.
2018. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!