Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600 kaloria beviteltol...

Napi 600 kaloria beviteltol es minden napi uszastol, hogy fogyok? Megereszkedne a borom vagy mas problemam is lenne belole?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 15:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Legjobb ha úgy fogysz, ha annyi kalóriát visel be ami az ideális testsúlyod fenntartásához kell (ki tudod kalkulátorban számolni, korod, nemed, magasságod, aktivitásod alapján) és akkor a tested fokozatosan beáll arra.
2018. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne koplalj, ez nagyon kevés! 600 kcal tudod, mire elég? Semmire, konkrétan. Minimum a dupláját kéne enned, ha mozogsz eleget, úgy is fogysz majd. Ne kínozd magad, mert bajod lehet tőle.
2018. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Először szépen lefogynád az izmod, majd a zsírt. Persze közben minden bajod lenne, nagy eséllyel kórház lenne belőle. Számold ki neten, hogy mennyit kéne enned a fogyáshoz. Ez ~1300-2000 között bármi lehet, mert függ a kortól, nemtől, magasságtól és testsúlytól is.
2018. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak mindenféle szervi bajod származhat, előnyöd nem. Arról nem is beszéklve, hogy amint visszaállsz egy normálisabb étrendre a dupláját fogod visszahízni.
2018. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%

Én nem értem, 2018-ban még mindig ennyire felfoghatatlan, hogy az ételt nem úri huncutságból esszük, hanem abból vonja ki a táplálékot az ÖSSZES SEJTÜNK?

Szerinted mi lesz, ha nem jut a szervezeted elég tápanyaghoz?

Fogyni úgy kell, hogy normális, vitamindús ételeket eszel, sok fehérjét hogy ne izomból fogyj és rohadt sokat mozogsz, hogy minél több kalóriát égess. Nem a tápanyagot kell megvonni, hanem az energiafelhasználást növelni. Az összes többi csak parasztvakítás, meg a lusta emberek hobbija. Az orvosi kontroll alatt tartott (!!!) tömény diétázás csak annak jó, aki egészségügyi probléma miatt nem tud mozogni. A kövérség nem ilyen.

2018. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

600 kalóriát orvosi előírásra fogyasztják a betegelk kórház után, ha olyan mátétjük vagy kezelésük volt, ami ezt megkívánta. Ez alkatt már nem elég a funkcionáláshoz a bevitt energia és ezt a mennyiséget is csak úgy szabad követni, hogy az orvos előírta; és nem hosszútávon.


A hatása például én maximum 350 kalóriát vittem be télen naponta és egy idő után nem fogott az agyam egyáltalán - olyan érzlés volt mintha zsibbadna. Meg sok más hatása is volt; amik azonnal illetve amik később jöttek ki.


Szóval 600 kalória egy napra az káros.


Ha FB keresőbe beírod, hogy Dietetikus, FB oldalakat találhatsz, ahonnan étrendtippeket, recepteket találsz és kialakíthatsz egy rendes fogyókkúrás étrendet.


Egy héten az optimális fogyás -0,5 kg - 1,0 kg ; ergo ha ügyesen összeállítasz egy fogyókúrás étrendet és egészségesen étkezel (ami alatt nem mondasz le kedvenc csemegéidről sem, de megtanulod egészséges formában elkészíteni) akkor 0,5 - 1 kilótól búcsúzhatsz hetente.


Tudom, fogyás alatt az embernek ez kevésnek tánik és a lehető leghamarabb szeretné ledobni a kilókat, de ennél többet fogyni egy hét alattegészségtelen.

2018. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek! Nincs itt semmi probléma. Csinálja csak. A természetes szelekció működik...
2018. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megismétlem, amit az előző kérdésnél mondtam. A napi 600 kalóriás diéta nagyon drasztikus, ezért veszélyes. nem szabad ilyet folytatni. Elájulsz úszás közben, aztán annyi neked.
2018. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Off - Kolompár Achilles, már volt ez a kérdés?
2018. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Napi 600 kalória mellett mozdulni nem lenne erőd, nem hogy úszni. Aztán hamar kórház lenne belőle.
2018. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!