Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok úgy mellre fogyni, hogy...

Tudok úgy mellre fogyni, hogy máshonnan ne veszítsek a súlyomból? (has, comb, fenék. )

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak a melledből szeretnél fogyni, de a hasadból, combodból nem?

Megkérdezhetem, hogy miért lenne ez jó neked?

2018. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bizonyára vékony alkat, számára kellemetlenül nagy mellekkel.
2018. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha edzel cicire akkor kissebb lesz. Lenyegesen feszesebb fittebb es kissebb valamivel. Tapasztalatból mondom. Nekem is elég nagyok vannak.
2018. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

a fitnesz modelleknek se attól van kis mellük, mert edzenek mellre, attól a mell zsérrétege alatt nő az izom, az megemeli és nagyobbnak fog tünni... olvass utána


helyi fogyás nincs, nem volt, nem is lesz...

2018. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Már kismilliószor le lett írva,hogy nincs lokális fogyás.Senki nem tud. Te sem és más fogyatékosok sem.
2018. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

#4!

A fitnesz modelleknek a szilikontól van nagy cicijük.

2018. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Edzéstől inkább kicsit megemelkedhet, ahogy már írták. Akkor megy le edzéstől, ha extrém szintre megy az ember, akkor is inkább a túlzott szálkásítás miatt. Egészségtelenül kevés zsírral nem tud megmaradni a mell.


Kérdező, genetika, honnan fogysz. Vannak, akik nem igazán fogynak mellből, csak ha már tényleg nagyon vékonyak.

2018. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6,

igen, a szilikontól van "nagy" cicijük..

de nem a mell edzéstől ment le... hanem attól, hogy olyan szinten szálkásak, hogy onnan is le ment az összes zsír, mivel nincs területi fogyás és nem akarják, hogy a fenekükön, hasukon, combjukon maradjon zsír így beáldozzák, de ők ebből élnek

nézz utána nyugodtan, olvassgass picit...

ha egy 150kilós pasas semmit nem mozog csak zabál és felülésezik akkor a hasáról lemegy a zsír?? ki ne találd már...

ha edzel mellre akkor az izom szövet erősödik és megemeli a mellett

zsírt kardió edzéssel égethetsz el és ott sincs területi fogyás, főleg genetika kérdése honnan kezd el lemenni, de előbb utóbb minden jön sorra, mint a fitnesz modelleknél

örülnék ha nem itt beszélnéd a baromságaidat... ismerd meg előbb a tested


[link]



ez volt az első cikk amit talaltam (kb 1mp alatt) de olvassgass még át párat nyugodtan,

ha gondolod találkozzunk és a szádba rágom, hogy hogyan működik a tested, utána oszthatod az eszet másoknak is...


üdvözlettel:

#4

2018. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én se úgy értettem, hogy diéta szinten, hanem edzéssel. De úgy voltam vele, hogy felesleges kiírnom mindent részletesen kedves #5. Nem kell fogyatékosozni valakit, mert neked úgy tartja kedved...
2018. okt. 12. 08:55
 10/10 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm, akik NORMÁLIS válaszokat írtak.
2018. okt. 12. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!