Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire segít a...

Szerintetek mennyire segít a fogyásban ha a 10. emeletre gyalog járok fel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem sok perc, úgyhogy olyan sokat nem, persze a semminél így is több. Speciel én nem szeretek ennyi lépcsőt mászni, inkább elmennék kocogni vagy sétálni a friss levegőn (ha arrafelé van ilyen), hosszabban, többet is ér, egészségesebb és élvezetesebb is.
2018. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

az biztos, hogy jobban segíti mint a lifit

kalóriát égetsz vele, de nem jelentőset

2018. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A térded imádni fogja. Pláne ha tényleg van túlsúlyod.
2018. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Amikor mi lift nélküli ház 4. emeletére költöztünk, 1 hónap alatt 6 kiló leugrott rólam. Nem mondom, volt is miből, de ennyit számított, hogy napi 4-5-6 alkalommal gyalog csörtettem fel, máson ugyanis nem változtattam (kutya viszont van, ezért gyakran kell kimozdulni a lakásból, nincs olyan, hogy hazafele bevásárolok, és akkor már nem kell elmenni, meg ilyen trükkök). Szóval rengeteget számít, bizony.
2018. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgás számít. Gyaloglás, kerti munka, takarítás, biciklizés is. Ha nagy a túlsúlyod, vigyázz az izületeidre.
2018. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2018. okt. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!