Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te mennyi idő alatt fogytál...

Te mennyi idő alatt fogytál 15 kg-t?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 20:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%

5 hónap, Heti 3x futás, 3x saját testsúlyos edzés, 1x pihenőnap, rendbe rakott étrenddel, szénhidrátokat, édességeket, cukros dolgokat kerüld. Folyadéknak csak víz vagy heti 1-2x sportital. Kávét, cigit mellőzd csak visszatart.

Hozzáteszem, hogy én 80 kg-ról indultam és az alap cél az izom-tömegnövelése volt nem a súly leadása (induláskor kb 15kg felesleg lehetett rajtam)

Azóta az edzés miatt 10kg-ot visszaszedtem, de ez már csak izom így nem bánom :)

Sok sikert és kitartást!

2018. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyi vagy!:) Köszönöm a gyors választ.
2018. okt. 11. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 20-at fogytam kb. 10 hónap alatt csak diétával. 100-ról 80-ra.
2018. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Első butaságot ír, egyáltalán nem kell kerülni a szénhidrátokat. Csak épp normális minőségűeket kell enni és mértékkel. Nem kenyeret zabálni kenyérrel.
2018. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy év volt, nagyon elégedett voltam vele, élvezetes volt, sajna utána se té, se tova. A szénhidrátokat nem lehet elkerülni, viszont van, akinek jó csökkenteni. Én 80 grammon voltam (fölötte képtelen voltam fogyni, mert éheztem és amúgyis rosszabbul éreztem magam - kinek a kevés ch jó, kinek a sok, kinek mindegy), sajna valamirevaló mozgás nélkül, pont a fogyásomkor nem volt, mindig máskor igen, mászkálós fajta vagyok.


A kevés ch nem jelent fogyást és a rengeteg ch nem jelenti a fogyás hiányát, a kalóriaegyenleg alapján fogyunk. Nem mindenkinél függ össze a ch és a kalóriaegyenleg olyan szorosan.

2018. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Én csak 12 kilónál tartok, de az első 5 lement egy hónap alatt, a többi úgy, hogy havonta, vagy kéthavonta ment le 1 kg. Egyébként 164 cm vagyok, nő, 86 kilóval indultam. Nekem nagyon bejön ez a lassú fogyás, mert a mellemből nem fogyok, nem úgy, mint amikor nagyon drasztikus diétát követtem, plusz nem éhezek.


Ahogy az egyik válaszoló is írta, fogyasztok szénhidrátot, de többnyire rizs, bulgur, kuszkusz, köles, quinoa, durumtészta formájában, ha kenyeret eszem, akkor az rozs/teljes kiőrlésű, stb, illetve nagyon bevált a zabkása reggelire. Azért írtam sima rizst, mert a barna rizs nem ízlik, nekem ennyi belefér.

Egyébként vegán étrenden élek.

2018. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
6 hónap. Mindent ettem. Semmit sem iktattam ki teljesen. Nasit minimalizáltam. Kisebb adagokat ettem. Minden másnap konditerem edzővel.
2018. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Másfél év alatt fogytam 67ről, 52-re. Ami viszont elég kevésnek bizonyult, úgyhogy visszamentem 54-re, amit a mai napig tartok mindenféle nagyobb lemondások nélkül. 4 éve tartom ezt a súlyt. Napi 1500-1800 kalória és 0 sport mellett.

167 cm, nő

2018. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
52%
Én nem 15 hanem csak 9kg-t fogytam,de nem állt szándékomban. Nyár elején 50kg voltam,suli kezdéskor már csak 41:)) Gondolom az étkezés és a sok tánc és bicajozás segített hozzá:)) Én magamon nem érzem a nagy változást és nem is annyira érzem,de örülnék ha vissza tudnék hízni legalább 4-5kgt. Sajnos ez már sehogy se megy nekem.
2018. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

1 év alatt fogytam 10kg

44 évesen már nem lehet rohamokban mert a bőröm nem birja :)

nagyrészt étkezés és heti 4-5 edzés

1 óra torna, sulyzok és saját testsuly

a köv 10kg még előttem áll ha a bőröm is úgy akarja :)

és vége

2018. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!