Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány cm-es deréktől illetve...

Hány cm-es deréktől illetve hastól kövér valaki?

Figyelt kérdés
Enyém 89 cm, a derekam. 27 éves férfi vagyok és természetesen férfiakra értem a kérdést :)

2018. okt. 12. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha 1m 20cm vagy, akkor kövérnek számítasz. Meg törpének.
2018. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
173 cm magas vagyok, de ez is törpe :/
2018. okt. 12. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Tápláld be az adataidat, ott már látod önmagadat 3D-ben, de ha lentebb görgetsz, egy táblázatban mutatja, hogy a BMI értékeid alapján normál súlyod van, vagy enyhén kövér, stb. stb.

Még az is megérti, aki nem tud angolul. :))

2018. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem ez már a te adataidat nézve már nagy te mit gondolsz?
2018. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90 cm alatt semmiképp nem vagy kövér. 90-100 cm határeset.
2018. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Általánosságban elmondható, hogy amíg a magasságod fele vagy az alatti a derekad körmérete, addig nem számítasz túlsúlyosnak. Persze, ha olyan az anatómiád, hogy erősödésre kidudorodik a hasizmod, akkor ugye ez annyira nem használható.
2018. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy valaki alapból szélesebb fajta: széles csípő, deltás hát, izmos mellkas... vagy pedig egy vézna emberke pókhassal. Többet mond, ha összehasonlítjuk a csípő-fenék körmérettel. Súlyod mennyi?
2018. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!