Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód váltáshoz milyen...

Életmód váltáshoz milyen ételeket kellett beszereznetek plusszba?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amit fogyókúra idején ettetek.
2018. okt. 15. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukám 2-es típusú cukros lett, ez összefügg a túlsúllyal is, neki a cukrot kellett kiváltania mással, sőt, a méz sem jó alternatíva, mert az is megdobja a cukrot, steviát használ helyette, ez bevált, mást is próbált, míg végül emellett megmaradt.
2018. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem sok dolgot: az én életmódváltásom már több, mint 10 éves.

Inkább sok dolgot hagytam el: üdítők, cukor, rágcsák, nasik, péksütemények, cukrozott dolgok, krumpli, tojásos tészta búzalisztből, fehérrizs.


Helyette durumtészta, krumpli helyett millióféle zöldség, rizs helyett barnarizs. Ha süteményre vágyom, vagy a nem cukrosat választom vagy bátran veszek egy szeletet. Ez havi egyszervagy ritkábbanfordul elő.


Kb. ennyi. Ez egy tartható, súlytartó életmódot adott ki.

2018. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kellett semmit, hiszen minden épeszű étrend követhető normális, megszokott ételekkel is, de mivel édesszájú vagyok, bejött a xilit és az eritrit, illetve kis mennyiségben, de használok magliszteket is. Plusz többféle gabonát, mint régen. Eleve más dolgok kaphatók a boltokban, mint gyerekkoromban, ugye, én pedig szeretem kipróbálni a jónak tűnő dolgokat. Pl. csicseriborsót is csak mostanában ettem.

Nem fogyókúrázom, életmódot váltottam már sok éve, a párommal együtt.


Amikor a ketogén diéta jött be, az már semmilyen ételt nem hozott magával (csak olyankor az eritrit fogy jobban, nem a xilit, de mindig használom mindkettőt), inkább egyszerűsítette a dolgokat. Ma is ugyanolyan ételekre alapozom elsősorban, mint mindig is, csak sok ételcsoport kiesett vagy minimalizálódott legalább egy időre.

2018. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!