Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig -20 kilo, elerhetem?

Nyárig -20 kilo, elerhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fenti kerdesben nem nagyon fejtettem ki mit szeretnek. Igazabol egy dieta irant erdeklodnek, vagy valami mas. Otthoni edzestervek, amiket tulsulyoskent siman megcsinalhatnek (akar alakformalas, de leginkabb fogyni szeretnek)

Szoval lenyegeben

Nyarig szeretnek fogyni legalabb 20 kilot, ami azt illeti elegge tulsulyos vagyok. Nem tetszek magamnak, es akarmilyen butan is hangzik, amit en is szegyellek es nem kell megrovni erte, Lusta vagyok. Lusta vagyok edzeni vagy akarmi. Az egyeb etkezest meg nem engedhetem meg magamnak.nem csak azert mert anyagilag nem allunk jol, hanem mert az etelvalasztasban itthon beleszolasom sincsen (hosszu sztori csak azert irtam le, hogy tudjatok roviden)

Es ah, undorodom magamtol, ketsegbe vagyok esve. A futast a terdem nem nagyon birja, amit eddig ke is kakiltam, de ahogy koltoztem, olyan helyre kerultem, ahol nincsen lehetosegem futni. Foleg, hogy szegyenlos is vagyok.. szoval ha valaki tud nekem segiteni, akkor aut nagyon megkoszonnem.

Annak is orulnek, ha mar tavaszra sikerulne.

17 L



2018. okt. 16. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A pénz még nem lenne gond, de ha nagyon nem tudsz mit tenni az ételekkel, az sokat nehezít. Bár elég ritka az, hogy valakinek minden egyes étele elő legyen írva s ne foghasson meg zöldségköretet galuska helyett vagy főtt tojást valami nem laktató, cukros reggeli helyett...

Az egészséged s a könnyebb fogyás miatt jó lenne jó étrend, de persze bármilyen étrenden lefogyhatsz, ez nem az ételeken múlik, hanem a kalóriaegyenlegen.


Nem kell futni, annyi más mozgás van. Én főleg gyaloglok, bár a fogyásomban ennek 20 kiló feleslegnél még nem volt különösebb szerepe. Biciklizni is jó, tornázhatsz, miegymás. Otthon is lehet sokfélét edzeni.

2018. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha nem tudsz egészségesebb ennivalót venni akkor egyél abból amit csinálnak otthon ,de annak is csak a felét. Egyél gyümölcsöt zöldséget, joghurtot, tojást. Hagyd el a cukros üdítőket , vizet igyál vagy cukormentes teát.


Tornázz otthon, nézz a youtubeon videókat , nagyon sok van. Vagy menj biciklizni. Ha futni nem akarsz akkor sétálj, utána pedig fokozhatod a sebességet.


Ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol, látják hogy te teszel valamit az egészségedért.


Sok szerencsét!

2018. okt. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz a séta, víz, youtube ajánlásával.

sétálj minden nap 30-40 percet egy hétig, és ne egyél többet mint eddig, nagyon meg fogsz lepődni, mennyit számít (persze tempós séta, nem lődörgés :) ).

ha az ételeket nem is tudod megválogatni, legalább kenyeret ne egyél semmihez. csoki, édesség nulla. nehéz lesz az elején, de pár hét alatt megszokod.


a youtube-on az egyik kedvencem ez a csajszi, rengeteg saját testsúlyos gyakorlata van fent, ki tudod válogatni a neked megfelelőket, de fontos, hogy kardió mellett ilyeneket is csinálj, hogy az izmaidat karbantartsd.

hajrá!!!


https://www.youtube.com/user/redefiningstrengthOC/videos

2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! :)
2018. okt. 16. 11:50
 5/5 anonim válasza:

Szia, simán lefogyhatsz jövő nyárig, csak kitartás kell hozzá!


Én 1.5 év alatt fogytam 45 kilót, rohadt nehéz volt, de megérte.


Javaslom neked Norbi duci tréning videóit, nagy túlsúllyal elég ennyi. Az elején nehéz lesz, de ha kitartó vagy pár hét után alig várod majd, hogy tornászhass, és ahova tudsz gyalog menj, olyan tempósan ahogy csak tudsz. Futás ugrálás majd akkor járjon a fejedben,ha már csak 5-6kg lesz rajtad max.

Ezen túl kaja kérdésben is jó lenne valami megoldást találni, anyukáddal beszélj erről, fehér kenyér helyett vegyetek teljes kiörlésűt, vagy rozskenyeret, azt is inkább csak reggelire, olajban sült, rántott dolgok felejtős, sok nyers zöldség gyümölcs.

Kaloriabazis.hu-n becsülettel vezesd miket mennyit eszel, meg fogsz döbbenni, és át fogod látni, hogy mi az amit nem éri meg megenni :)

Én mióta életmódot váltottam sem költök sokkal többet kajára, max talán a kenyér ami baromi drága, a lidl-s szénhidrát csökkentett kenyeret eszem, de egy hétre elég.


Olvasgass a neten, de ne itt a gyakorin, meg femina, meg stb. oldalakon :) [link] innen ki is indulhatsz...

Sok sikert!

2018. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!