Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexias vagyok, ugy fogytam,...

Anorexias vagyok, ugy fogytam, hogy koplaltam de most is folytatom mert felek hogyha eszek megnől a hasam. Megnől a hasam ha normalisan kezdek enni?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni hogyha visszaterek a normalis evesre megnől a hasam? Vagy ha ugy terek vissza a normalis evesre hogy mellette mozgok akkor megnől a hasam?
2018. okt. 17. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

*megnő


Ha tudod, hogy anorexiás vagy, akkor miért nem kezelteted, és miért itt kérdezel hülyeségeket? Ja, lehet, hogy normális méretűre nő a hasad, de esetleg életben maradsz és egészséges leszel...

2018. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en lapos hasat szeretnek
2018. okt. 17. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendesen eszel pl. Sok zöldség, salátát, sovány húsokat csirke, marha, hal..túró, tojás... Ééés mellette mozgás, futás, ugrálókötél, hasazás, saját testsúlyos edzés... Ha ezt megcsinálod nem kell koplalni és szép lapos hasad lesz egészségesen.
2018. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%

Ne legyél kétsébeesett. Ezt elcseszted, igen, de nincs semmi gond. Kezdj el rendesen táplálkozni, törekedj fokozatosságra, és mellette mozogj sokat. Akár otthon is, a Youtube-on sok fitness videó van. Ha ezt megteszed, akkor szép lapos hasad lesz, sőt nem csak lapos, hanem izmos is ami még szebb!

Hajrá!

2018. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, ha elkezdesz normálisan enni; én pl első héten nem híztam, utána levő csak 70 dekát, de nekem az volt a cél, mert 36 kg voltam. Dietetikus segítségét kérd. Nyugi, ha normálisan eszel nem leszel köv 7re +10kg
2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja még eszembe jutott valami; májusban voltam 36 kg, október elejére lettem 45 kg. És a 45 kg elérése óta stagnálok. Nem sportolok. Az ideális testsúlyba hízni lassú, az ideális testsúlyodat fenntartani könnyű (koplalás NÉLKÜL)
2018. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!