Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalas utan hogyan tovabb?...

Koplalas utan hogyan tovabb? Visszajonnek a leadott kilok?

Figyelt kérdés
Koplalas kovetkezmenyei?
2018. okt. 18. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
visszajönnek.
2018. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, meddig és hogyan koplaltál s erre a te egyéni szervezeted hogyan reagált.

Van, aki koplalással lefogy zsírból (izma pedig előtte se volt), majd soha nem hízik vissza, mert alapfokon ügyel, amúgy pedig az aktivitása nő, jó esetben életmódváltást is beiktat valamikor, bizonyára nem remek étrenden hízott meg, bár az sem esélytelen. Normálisan azt várom, hogy a súlya nőjön, mert a lekoplalt minimális izomzat nem jó, de "visszakövéredni" nem muszáj. Csak gyakori, érthető módon.

Aki korábban túlette magát, majd a koplalással fogyással jól lecsökkentette a kalóriaigényét, az mitől ne hízna vissza, ha kiéhezve újra ráesik az ételre? Arra ügyelni kell, érdemes rendes mozgást beiktatni...


Nagyon kemény, tartós koplaláskor viszont nagyon tönkremehet a szervezet, egyes esetekben a visszahízás lenne a legkisebb gond...

2018. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ha egy dietetikus irna etrendet es mellette minden nap 20 perc kardio?
2018. okt. 18. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
20perc kardio viccnek is kevés. Ha fogyni akarsz azt komolyan kell venni, nem elég azt csinálni ami éppen jólesik. Étrend+mozgás és akkor nem jönnek vissza azok a kilók.
2018. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es milyen etrendet es mozgast ajanlotok?
2018. okt. 18. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem jönnek vissza, ha képes vagy elszakadni a koplalás előtti rossz szokásoktól. Csak ugye erre sokan nem képesek.

Én is (igen, tudom hogy szar ötlet volt, de hülye voltam, és nem néztem egyáltalán utána...) kb 40 kilót fogytam koplalással, nem szedtem vissza és nem is tervezem.

Ajánlom, hogy folytasd a számlálást, csak emeld meg a kalóriabevitelt (lassan/fokozatosan, ha nem tudod mennyi kell a súlytartáshoz.)

Egy idő múlva már fejből nagyjából meg fogod majd tudni becsülni, kb reflexszerűen.

2018. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petrovics698 válasza:
A legjobb mozgas napi 150 vagy attol tobb felűlés csinalhatod ugy is hogy reggel 70 este 80
2018. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

én a felülés mellé még benyomnám a fekvőt és a guggolást is, és így nagyjából át is lett mozgatva a test.

(meg a húzódzkodást, ha megy, hátizomra nagyon jó)

2018. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!