Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok leszokni a rágcsákró...

Nem tudok leszokni a rágcsákról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

alapból egy vékony testalkat vagyok, 163 centihez 43 kilogramm, de nem tudok megválni a csokitól, a ropiktól, meg főként az instant ramen-től.

valakinek valami tippje? :)



2018. okt. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz fogyni, bár ennyi súllyal ne is akarj ,akkkr egyél nyugodtan , persze csak mértékkel. Ha valami nassolnivalót akarsz enni akkor vágd az almát karikákra és tegyél rá pl.mézet, vagy ropogtass répát, esetleg csinálj otthon chipset, a csoki helyett pedig az egészségesebb étcsokit próbáld ki , ha nem akarsz annyi egészségtelen dolgot enni. :)
2018. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor zöldséget ropogtattam inkább. A legjobb a karalábé, nyersen, én legalábbis szeretem az ízét.

Amiket leírtál, azok amúgy rendben vannak, ha belefér a napi kalóriakeretedbe. Kivéve a ropit. A ropi az addiktív, én messziről kerülöm. :)

2018. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha eleget mozogsz a beviteledhez, bármivel, sok rágcsával is fogyhatsz. Ha nagyon elszállsz velük vagy függő vagy, akkor azért nem ártana egészségesebb szintre kerülni, hogy neked az önfegyelmezés hogyan megy könnyebben, azt nem tudhatom.


A csokit teljesen OK ételnek tartom, az enyémben nincs cukor, innentől diétás számomra. Olyan kevés kell belőle, hogy esélye nincs bekavarni. Ha te táblaszám eszed a cukrosakat, az teljesen más helyzet...


Gondolj bele, neked mi a fontosabb... Próbáld épeszű keretek közé szorítani a mennyiséget s úgy tervezd mellé a napot és a mozgást, hogy jó legyen. Csak mert beviszel egy kupac lisztet, még nincs gond, a legtöbben esznek egy halom keményítőt akkor is, amikor keményen fogyóznak.


Speciel én izmot szednék fel a helyedben, akkor pedig úgyis többet kell enned.

2018. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán pont ezért vagy ilyen sovány. A ropik, kekszek és társaik üres kalóriák, nincs bennük hasznos tápanyag, viszont elveszik a helyet az értelmesebb ételektől. Az instant levesek ugyanez a kategória.

A csokit nem bántom, mert vannak jobb fajták, ahogy már előttem írták, és a kakaóban van pár hasznos anyag, pl. magnézium.

Leszokni úgy tudsz, ha eldöntöd, hogy nem eszel több silány ételt, és ugyanazt a kalóriát más, hasznosabb ételekből viszed be. Pár nap kihagyás után fokozatosan elmúlik a hiányérzet. Rásegíthetsz gyógyteákkal (pl. borsmenta, kamilla) és valamilyen probiotikummal is. Ha a csokitól is meg szeretnél válni, szedj magnéziumot is.

2018. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hDAf8eYw8Ro

Ha sikerül leszokni azért egyél helyette valamit ennél jobban azért ne fogyj le :D

2018. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hasznos válaszokat, mindenkinél ment a zöld kéz! ;)
2018. okt. 21. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs tipp. Ki kell bírni. Egy idő után nem fogod kívánni. Nekem ugyanez volt a péksüti. Most már rosszul vagyok a szagától is, és ennek megvan az oka. Semmi szüksége a szervezetemnek ilyen szemetekre.
2018. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!