Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tervezek egy csalókaját,...

Tervezek egy csalókaját, mikor a legjobb?

Figyelt kérdés
Diétázom, de már egy jó ideje kb 2 hete nem vittem be egyszerű ch-t. Most szeretnék beiktatni egy sütis csalókaját. Kardióedzés előtt egy 30-45 perccel jó?

2018. okt. 20. 21:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, figyelmetlen voltam és a Testépítés kategória helyett ide tettem fel a kérdést. Lehet ezt javítani?
2018. okt. 20. 21:12
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
"csalókaja"....Istenem -_-
2018. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért, mi lenne? Ehetem minden nap? Nevezd meg máshogy, direkt nem szemétkaját írtam.
2018. okt. 20. 22:25
 4/21 anonim válasza:
43%
Ne iktass be "csalókaját". :) Ez a lényeg.
2018. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jézusom. Miért? Ezzel fogom elrontani a már 12 hete tartó diétámat? Utolsó 2 hétben semmi egyszerű szénhidrátot nem vittem be. Anyagcsere pörgetés céljából még jól is jön, csak a legalkalmasabb időre lettem volna kíváncsi hogy mikor a legjobb. És Testépítés kategóriába szerettem volna, csak a rendszer átrakta ide, mert rossz helyre tettem fel a kérdést.
2018. okt. 20. 22:29
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy is mi az hogy fogyókúra ? Az hogy leadják az emberek a rajtuk lévő izomtömeget, egy kis vizet és megy lejebb a súly mérlegen. Gondolom este 6 után te sem eszel. Diétázni kell nem fogyókúrázni.
2018. okt. 20. 22:30
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Umm, ha már ilyen szőrszálhasogatók vagyunk, a diéta csak annyit jelent, hogy (különleges) étrend. Lehet az egészséges, lehet fogyókúrás, lehet tömegnövelő, lehet bármilyen.

Ezzel ellentétben a fogyókúra jelentése:

"Különleges étrend; korlátozott mennyiségű étel fogyasztása és több testmozgás a testsúly csökkentésére, hogy a személy egészségesebb vagy vékonyabb legyen."

(www.wikiszotar.hu)

Szóval a fogyókúrás étrend a diéta egyik ága.

Amit te meg jellemeztél, az az egészségtelen, koplaló fogyókúra.

Amúgy édesmindegy mikor eszed.

2018. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Fogyókúra címszót csak a tudatlanok,hozzá nem értők használnak. A zsír mikor fog távozni? Ha kellő mennyiségű fehérjét viszünk be izmaink megtartása céljából, alacsony szénhidrátot és zsírt.( Nem térek ki most másra, mert van több fajta diéta pl ketogén. Most csak egy gyakorit jellemeztem) Emellet pedig végzünk aerob vagy akrdió jellegű edzést.( Súlyzós edzés nem mindenkinek alap)

Szóval nem is kérek magyarázatot a fogyókúráitokról. Egyszerűen rossz kategoriaba irtam és mar nem lehet javitani.

2018. okt. 21. 02:08
 9/21 anonim ***** válasza:
miért ne híhatná csalkajának? Egyébként edzés után edd , ne előtte semmiképp
2018. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem, te tökéletes kategóriába írtad, ennek semmi köze a testépítéshez!

Emellett le lett írva, hogy melyik szó mit jelent

Diéta: étrend

Fogyókúra: étrend (+mozgás) aminek célja a súlycsökkentés

Nem értem mit pattogsz még mindig. Vsak azért, mert te _jól_ csinálod, nem azt jelenti, hogy ez nem fogyókúra.

Amúgy a súly leadására, meg annak hosszútávú lenntartására (!) még mindig az az egyetlen és legjobb módszer, ha végleg megszabadul az ember a rossz étkezési szokásaitól, azoktól, amik oda juttatták.

2018. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!