Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mandulaműtét miatt fogyhatok?

Mandulaműtét miatt fogyhatok?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez a legfontosabb kérdés, de érdekelne, nektek mik a tapasztalataitok?

Azt mondják kb 2 hétig nem lehet normálisan enni, de valakinek tovább is fáj. Megköszönném ha valaki tapasztalatot mesélne. Főleg plusz súllyal rendelkezők tapasztalata lenne fontos ugyanis nekik könnyebben megy, de bárki jöhet. Köszönöm szépen a válaszokat.



2018. okt. 21. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen feltettem a kérdést egészség témában is de sajnos nem jártam sikerrel, alig kaptam választ. Hátha itt jobban felfigyelnek a témára.
2018. okt. 21. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ilyenkor általában kevesebbet eszik az ember. Nekem kb. egy hét volt, amíg nem tudtam rendesen enni. Nem fogytam sokat, csak pár kilót, mondjuk nem is nagyon volt miből. De ez is visszajön, ahogy újra normálisan tudsz enni.
2018. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, mikor kivették a mandulámat. Egyébként is vékony voltam, de nagyon sokat fogytam, mert hetekig nem tudtam enni.
2018. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt koromban vették ki a garatmandulámat. Nem fogytam, 2-3 nap után már rendesen tudtam enni. Sok (nem forró) húsleves nagyon hasznos utána.
2018. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18 éves voltam, mikor kivették. Egy hétig nem tudtam enni a nagy fájdalom miatt, fogytam 5 kilót. Majd elkezdtem enni, és elmúlt a fájdalom. Nagy barom voltam, előbb kellett volna elkezdeni enni.
2018. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!