Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intermittent fasting mellett...

Intermittent fasting mellett hízni?

Figyelt kérdés
2-3hete kezdtem bele ebbe a diétába. 12-18-ig viszem be a megfelelő, vagy( általában) nem megfelelő kaloria mennyiséget. Észrevettem, hogy látványosan híztam és heti egyszer, ha meglátogatom a mosdót... Ez nem hinném, hogy normális, tudnátok valami tanácsot adni?

2018. okt. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ezt értsük úgy hogy heti egyszer van nagy dolgod? Igyál több vizet, és az megoldja mert lehet a nagy böjtben nem iszol eleget.
2018. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, aki napi egy étkezés mellett tömegel. Nincs ebben semmi különös, bár tudom, hogy az időszakos böjt és a tempós fogyás közé egyesek szó szerint egyenlőségjelet tesznek. Nos, ez helytelen, mivel csak kalóriadeficitben lehet fogyni, többletben pedig hízni szoktunk, akármekkora is az evési ablakunk.

Sokan vannak, akik automatikusan fogynak így, de közel nem mindenki.


Honnan tudod, hogy nem eszel kalóriatöbbletben? Ezt nem lehet kiszámítani, csak kitapasztalni.

Plusz 2-3 hét nagyon rövid idő, a testsúlyunk pedig igen szépen tud ingadozni, főleg a vízvisszatartás miatt.


A ritka ürítés probléma, nyilván korábban nem volt ilyen gondod, ha leírtad. Még ha kevesebbet és töményebben is eszik valaki, akkor sem normális, de el se tudom képzelni, mi okozhatja, nekem teljesen mindegy, hogy az evési ablakom 1 óra vagy 8, ilyen téren nincs gondom s nem is jellemző az időszakos böjtölőkre ez (azon a fórumon, ahova én járok).


Az étrended is megváltozott vagy csak az időzítés és a mennyiség?

2018. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1,5-2l vizet megiszok naponta azzal nincs baj.

Nagyon sokszor kimérem az adagokat, 1100kcal körül mozog átlagosan a napi menüm. Néha a kimerültség visz a mohóságba...

2018. okt. 26. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha többet viszel be, mint kéne persze.
2018. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!