Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap szünet volt a...

Két hónap szünet volt a diétámban. Kilóban sok feljött, de centiben csak kevés (comb 1-2 cm, has 4cm) Akkor nem is híztam sokat, csak a víz miatt lett nagyobb a testsúlyom? Ma kezdtem újra.

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két hónap alatt általában az ember nem hízik el, fel jöhet 4-5kg, de több nem nagyon, normális esetben.

Persze elvileg bármi lehet, de nem ettől fogsz elhízni valószínűleg

2018. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Elsővel vitatkoznék. Rám 2 hónap alatt kb 13 kg jött fel amikor depressziós voltam kb 2 éve. Akkor lehetetlen időkben tömtem magam és a táplálékom mindig kalóriadús volt (csoki, pizza, csipsz, nuggetsszes szendvics, stb). Mást nem ettem.
2018. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
(bár mondjuk odaírtad, hogy normális esetben)
2018. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező; ez attól is függ, mekkora volt a só tartalma, ami ugyebár megfogja a vizet (pl margarin helyett medvesajt), mekkora széndirát tartalmú étel volt (hogy lehet, hogy nem vízről beszélünk, hanem hízásról), stb.
2018. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Még adatok sincsenek, nem tudhatjuk, mi van, de 2 hónap alatt derékban 4 centi az nekem brutálisan gyors hízás, még szép, hogy nem jött több. Persze van, aki tud igen gyorsan is hízni, de nagyon sok kilónál már mit se számít 1-2 kiló víz ide vagy oda, a mérlegről is látszik, hogy sok zsír jött fel (hacsak nem vizesedik az ember brutálisan, de az ránézésre is egyértelmű s a centiken is látszik).
2018. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a derekam hízott 4 cm-t.... a csípőmnél mértem.
2018. okt. 27. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha még fejlődésben vagy az is lehet....

Első vagyok, úgy értettem a válaszom, hogy normális esetben, vagy is diéta után azért az ember tudja hogy mennyi az elég, ezért nem hinném hogy csak zsírban hízott a kérdező.

Tényleg bármi lehet, mert nem tudom hány éves, milyen magas hány kg, mennyi az ára sok, milyen volt előtte, milyen lett utána, stb...

2018. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!