Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 19/l

Hogyan fogyjak le? 19/l

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 51 kg. 1 éve 47 kg voltam, ennél több soha sem. Nagyon elszomorít, hogy ennyit híztam. Rosszul vagyok, ha belenézek a tükörbe.

2018. okt. 27. 22:40
 1/4 anonim válasza:
58%
Ne zabálj annyit. Mozogj többet. Mutass képet.
2018. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
96%

Ez egyáltalán nem tűnik soknak! Pláne, ha arányosan oszlik el rajtad. Comb, fenék, cici derék.. Ha nem egy helyen összpontosul akkor nem hinném, hogy ez ekkora gáz lenne!

Ha meg mégis zavar, akkor először rá kell jönni, mitől szaladt fel az a pár kiló. Többet eszel? Kevesebbet mozogsz? Vagy csak alakul még a tested.

2018. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

ez elhízás??

bocsi de ezt nem tudom elképzelni, hol van rajtad túlsúly?? tényleg küldhetnél egy képet...

mellesleg 1 év alatt nőhettél (a cicid is) és ez is ad némi plusz súlyt, ha kicsit izmosodtál még ha nem is látszik az is adhat bele :)

2018. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

47 kg az a betegesen vékony testalkat, vagy talán ha nagyon gyenge a csontozatod, akkor vékony ehhez a magassághoz.

Sùlyfelesleg nincs rajtad.

Most hogy híztál így sincs, 64kgval sem lennél elhízva, csak pár kiló lenne rajtad.

Nyugi nem vagy kövér, normál vagy.

2018. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!