Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok ha eszem, mit...

Rosszul vagyok ha eszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon undorodom magamtól,ezért elkezdtem koplalni.

Egy kávé reggel,egy alma dél körül és még egy kávé este.

Ezt csinálom vagy 3 hete lassan.

Ha eszem valamit,mert anyukám mindig főz és néha nem állom meg,akkor azt már annak tudatában teszem,hogy majd ki kell hánynom.

Na most ezzel azt értem el,hogy igen f**ul érzem magam és felsőtestre még vékonyabb lettem,pedig nem ez lett volna a célom.


Most már látom,hogy ennek semmi értelme,csak az a baj hogy nem merek enni.Mindig azon izgulok,hogy ez most mennyi kalória meg az most mennyi kalória és hogy egyáltalán mennyit is ehetek..

Azt sem tudom mit sportolhatnék..


165cm/55kg és az összes felesleg a a combomon van kb..


Tudnátok nekem segíteni?Hogyan szokjak le erről?Mit csináljak helyette?



2018. okt. 28. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sürgősen menj orvoshoz, és ezt mind mondd el neki
2018. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűen le tudnál erről szokni, ha akarod.

El kell fogadnod, hogy fogyni nem egyik napról a másikra fogsz. A testedet táplálnod kell, a koplalás még eddig soha, senkinek nem vált be. Mivel a testedet táplálnod kell, hogy normálisan működjön, de emellett fogyni is szeretnél, ezért a legjobb választás egy egészséges diéta, és minél több mozgás. Először állati nehéz belekezdeni, de majd hozzá szoksz. A paramétereid alapján túl sok plusz nem lehet rajtad. Leginkább a mozgásra kellene koncentrálnod, és az étkezésen csak némileg módosítani. Hagyd el a lehető legtöbb szemetet az étrendedből (pl. üdítők, egészségtelen nasik, sok agyonfinomított szénhidrát), és egyél több egészséges dolgot (sovány húsok, sok zöldség, kis gyümölcs, tojás, értékes zsírok, sovány tejtermékek stb.).

Akár kalóriát is számolhatsz, vannak különböző oldalak, ahol egy gyors regisztráció után minden nap minden egyes étkezését felviheted, így kiválóan kordában tartható a bevitt mennyiség. Például, azt mondják, hogy napi 1000 kcal alatt nem szabad enni, mert az már a koplalás kategória. Ez hosszú távon nem tartható fenn. Csak hogy lásd a koplalásod mértékét, a sima kv-ban nincsen kalória, abban az egy nyamvadt almában pedig maximum 70-100 kcal lehet. Érted már, hogy milyen szörnyűséget műveltél így magaddal?

Turbózd fel a szervezetedet most már vitaminokkal, és kezdj el normálisan, egészségesen étkezni, és minél többet mozogni. És legfőképpen olvass, kutass, tájékozódj a témában.

2018. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el a szüleidnek. És/vagy orvosnak. És/vagy pszichológusnak. És/vagy bárki felnőttnek, akiben megbízol. Aztán hallgass is rájuk, ha azt mondják, hogy beteg vagy, kezeltetned kell magadat minél hamarabb (nem csak akkor, amikor már negyven kiló se leszel).
2018. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%

Fizikailag: a kevés étel miatt lecsökkent a gyomorsav termelésed és ha eszel egy rendes adagot akkor rosszul vagy.

De a leírtak alapján nálad ez agyi dolog, bebeszéled magadnak hogy hízni fogsz ha eszel és ezért undorodsz. egyébként tájékoztatlak hogy semmi felesleg nincs rajtad, én szintén 165 centi vagyok és sokat adnék érte ha 50 kiló fölött lehetnék. Ha nem látod magad szépnek, akkor valószínűleg plöttyedt a tested, kezdj mozogni és tónusosabb lesz, nem kell itt koplalni, hányni meg főleg. Ha a comboddal vagy elégedetlen, biciklizz, guggolj. Enni meg apránként kezdj el, figyelve arra hogy egészséges legyen de elegendő mennyiségű.

2018. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom ajánlani a szénhidrát diétát. 180 gr cH- nál többet ne egyél, az is oszd el legalább 5 részre. Hatásos és koplalni se kell. Esetleg leviheted 150-160 grammra.
2018. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy bemásoljam ide egyik kedves fórumozó társam kommentjét egy másik kérdés alól:

"Az éhezés testedre való hatását nem tudod irányítani, annak egy meghatározott menete van, hogy hogyan emészti fel a test önmagát. A koplalásod során ez zajlik le lépésről lépésre, akár eszel vitaminokat és ásványi anyagokat, akár nem.


Tehát nézzük, hogy hogyan emészted fel magadat.


Az első hétben a test még nem nyúl a zsírszövethez, csak vizet és fehérjét használ fel belőled, a májadból és az izmaidból - ez jelenthet némi tömegveszteséget. 1-2 hét ilyen "fogyókúra" után kezdődik el a zsírszövet felhasználása. De mivel szalonnából nem lesz glükóz, ezért az agy ellátására le kell bontani kb. 20 deka mást is. Először a csontokat kezdi felzabálni az agy, aztán sorban a szerveidet. Végül - mert az agynak is van ám egy kis esze, hogy ezt hagyja utoljára - a szív is sorra kerül.


Tehát 1-2 hét múlva, amikor örömmel veszed észre a mérlegen a súlyvesztést, jusson eszedbe, hogy gőzerővel áramlik ki a csontjaid alkotóanyaga, sorvad a májad és minden szerved szépen sorban. Az egész felzabálási folyamat csúcsán az agy áll, ő zabálja fel a testet, ami nagyon praktikus, hiszen így az utolsó pillanatig megvan az esély arra, hogy a test valahogy élelemhez jusson. Ellenben, ha mondjuk a húgyhólyag zabálná fel az agyat, akkor ez ugye eleve bukó. Másik oldalról viszont nem túl kellemes együttélni azzal a tudattal, hogy elfogy a tested. Látni fogod, ahogy eltűnnek az izmaid, nem tudod kinyitni a csapot, nem tudod majd kihúzni magad, hiszen nincs, ami tartaná a gerinced, látni fogod, ahogy eltűnik az élet az arcodról, áttetsző lesz a bőröd, kihullik a hajad, ágynak esel, a fogyó fehérjétől felpuffadnak, elvizesednek a végtagjaid - ekkor lehet, hogy örülnél annak, ha a vakbeled zabálta volna fel az agyad még az elején..."

2018. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Aki koplal, majd kihányja azt a kis keveset, amit megevett, az bulémiás.

VISZONT! Egy bulémiás soha a büdös életbe nem írna a gyakori kérdésekre, mert TAGADJA, hogy koplalna, vagy hogy bàrmi baja lenne.


Neked nincs semmi bajod, egyszerűen butus vagy. Ülj le egyél valamit, lehetőleg ne egy tábla csokit meg zacskó chipset aztán googlezz rá néhány lábgyakorlatra.

2018. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egy bulémiás soha a büdös életbe nem írna a gyakori kérdésekre, mert TAGADJA, hogy koplalna, vagy hogy bàrmi baja lenne."


Az, hogy itt, névtelenül leírja, még nem jelenti azt, hogy nem tagadja. Ha szemtől szemben rákérdeznél, tagadná.

2018. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Probálj meg hányni!
2018. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!