Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség a vékony és a...

Mi a különbség a vékony és a normál testalkat között? Ti mit értetek ezalatt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mi az ami még vékony és mi az ami már a normál testalkathoz sorolandó inkább. A normál az egyébként mit takar? Hogy van már rajta 1-2 kg súlyfelesleg? Vagy ez inkább ízléstől függ?


Aki időt szán a válaszadásra, az kérem ne írjon számokat magasság/súly, az nem sokat mutat meg.

Légyszi mutassatok képeket mindkét példára, hogy szerintetek mit jelent. Köszönöm


2018. nov. 1. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

[link]


A szélén a hosszú barna hajú lány vékony. A többi normál testalkatú- Középen a lány túlsúlyos.

2018. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2018. nov. 1. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasiknak 20-25 tzs% normál és alatt vékony.

Csajoknak 28-33 tzs% normál.

[link]

2018. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom elmagyarázni, de ha képet tudnék mondani az előző jól írta...

Első sor vékony, második jó, harmadik túlsúlyos.

Az a lényeg hogy nálam a vékony az, amikor már nincs rajta felesleg, tehát hogy mondjam...

Nem csak az ha látszik a bordája, hanem van már egy fok, amitől már vékony az illető.

És igen az a normális ha van az illetőn zsír, de nem túl sok.

Mert az is kell, de én is úgy vagyok vele hogy nekem tetszik a vékony és a túlsúlyos is, de az elhízott és a gebe az már nem...

Nem tudom mennyire érthető, de így tudom elmondani

2018. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is #3.
2018. nov. 1. 13:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg persze neked is #4. Én is hasonlóan gondolom.
2018. nov. 1. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vékony testalkatú az, akinek keskeny a háta, dereka, csípője.


Aki kövér, az lehet vékony vagy robusztus testalkatú is, a lényeg, hogy túl sok zsír fedi az izmait.


Egy normál testalkatúnak átlagos erősségű csontozata van, és ha nem túlsúlyos, akkor lapos a hasa, enyhén kirajzolóhat az izomzat a comján, vádliján, tricepszén.

2018. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha testalkatról beszélünk, akkor nem a zsír számít, hanem - ahogy a szó mondja - az alkat. Ahogy természetes állapotodban kinézel. Először is a csontozat. Milyen széles a vállad, a csípőd, és így tovább. A másik az izomtömeg. Milyen vastag a karod, a lábad, stb. És nem azért, mert lóg rajta a zsír, vagy több év testépítéssel fel lett turbózva, hanem eredendően.
2018. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem a vékony mindig jó értelemben van véve, tehát edzéstől, testmozgástól, egészséges étkezéstől szép, karcsú az alakja, nem pedig a koplalástól, mint egy sovány ember esetében. Normás testalkatú embernek meg azt mondanám, aki nem igazán tesz semmit, hogy egészséges legyen, nem mozog, nem figyel oda arra, hogy mit eszik, de szerencséje van és nem hízik el, hanem egy normális alakja van.

Azt te is könnyen fel tudod mérni, hogy ki az, akik edz és attól karcsú, vékony, meg ki az, akinek csak szerencséje van. (Például vékony csípő, feszes fenék, lábak, bőr általában csak edzéssel érhető el.)

2018. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!