Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Fogyjak,...

Mit kéne tennem? Fogyjak, vagy engedjem a dolgot?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok, 170cm és 73-76kg. Barátom 24éves. Amikor összejöttünk, 70kg voltam, az volt a legmagasabb súlyom a mostani előtt, mert amikor egyetemre kerültem, kb 5-6kilót híztam, így lettem 70kg. Akkor 40-42-es nadrágokat hordtam. Aztán a barátommal megismerkedtem, szerettem volna neki tetszeni, ezért kb 60kilóra lefogytam 2,5-3 hónap alatt. Akkor még a 36-38-as nadrágok is jók voltak rám. Aztán egyszer csak a barátom mondogatni kezdte, hogy olyan kis vékony vagyok, ehetnék többet, mindig elmentünk kajálni, főzött nekem, szinte már etetett. Aztán most ott tartok, hogy visszahíztam, sőt még több is vagyok, és még mindig folytatódik ez az etetés. Nagyon szeretjük egymást, nem mondok neki nemet, megbántani se akarom, és igazából nem is olyan rossz érzés, hogy nem kell a súlyomon abajogni, fogyókúrázni a barátom kedvéért. Csak az zavar, hogy azért ez a gyors testsúlyváltozás, mert ez a 60-ról hízás 73-76-ra kb. 2,5hónap alatt történt szintén, megviselte a bőrömet, a csípőm, a fenekem meg a combom nagyon csíkos lett. Nagyon egészségtelen tartományig nem akarok meghízni, szerintetek meddig engedjem meg ezt a dolgot? Az előző hízáskor is alig vettem észre, hogy sokat ennék, és híznék. :/
2018. nov. 1. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd.. azért ez túlzás :/ nem azt mondom hogy fogyózz, de ne zabálj, esetleg mozogj valamit. azt biztos nem bánná ha izmos lennél. de tényleg egészségtelen lesz ha csak hízol és hízol..
2018. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát, én nem vagyok benne biztos, hogy ennek a pasinak maradéktalanul kellene örülni! A saját képére akar formálni az egészséged rovására. Ha hízékony vagy, nem fogsz tudni leállni! (Remélhetőleg ő nem olyan perverz állat, mint amilyeneket dokumentumfilmekben lehet látni etetők néven, akik többmázsás nőjüket is csak etetik, szó szerint a halálba.)
2018. nov. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Vannak olyan pasik, akik azt akarják, hogy a csaj minél dagadtabb legyen.

Ne engedj neki.

Olvastam egy sztorit, csajszi kb 50 kilorol 80-ra hízott a pasi miatt, tovább nem tudott. A srác dobta, és összejőtt valami 100’kilos.... valakivel.

Na most annak a lànynak micsoda hasadást okozhatott ez, gondolj bele. Ne hagyd magad!

2018. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ne a barátod miatt akarj fogyni, vagy úgy egyáltalán másképp kinézni, hanem kizárólag magad miatt!! Én 3 kg felesleg miatt is nagyon ki tudok akadni... Nemhogy ennyi miatt. A soványság a fél egészség! A túlsúly meg csak gondot okoz. Nem akarsz mozogni, nem akarsz csinos lenni, nem akarsz egészséges lenni? Inkább vedd rá a barátod, hogy menjetek együtt sportolni, egyetek jókat, de azt lehet egészségesen is!
2018. nov. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez durva !ne hagyad magad
2018. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magad akkor fogyj.

Ha neked jól esik éppen hagyhatod, hogy etessen de egészségügyileg neked lesz rosszabb.

Nem vagy kövér, nem azt mondom de lehet rajtad felesleg...

A pasit meg hagyd inkább, hizzon ő ha akar...

2018. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én menekülnék ettől a fiútól. Soha ne hagyd, hogy bárki megmondja neked, milyen legyen a súlyod, kivéve, ha vészesen sovány vagy kövér vagy és a jobb, egészségesebb irányba akarnak vezetni. Nem tudhatom, hogy 70 kilósan milyen voltál, de hogy hízásra nem volt semmi szükséged, az valószínű, főleg nem ilyen brutálisan gyorsra. Hisz látod, hogy ez nem jó neked...


Felejtsd el az ilyen butaságokat, hogy nem akarod megbántani. Mivel? Hogy nem akarsz egészségtelenül kövér lenni? Ez a TE dolgod, nem az övé, ha te vékonyka akarsz lenni, akkor ahhoz is jogod van. Míg ő beavatkozott a testképedbe, eléggé negatívan.

2018. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is a nagy feneket szereti, volt is, amikor abbahagytam a dohányzást, de fontosabb volt, hogy egészséges legyek, mint hogy megfeleljek valakinek az elvárásainak, így lefogytam és elkezdtem sportolni. Felőlem csóválhatja a fejét, hogy már megint futni megyek, én is csóválom, amikor este bontja a kekszes zacskót, meg amikor mutogatja a pocakját. Hátha egyszer ő is rákap az egészséges életmódra. :)
2018. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!