Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha piszkálnak...

Mit csináljak ha piszkálnak csak mert én nem vagyok olyan?

Figyelt kérdés
A baráti körömben sokan túlsúlyosak és sokat piszkálnak amiért én vigyázok az alakomra és nem eszek össze mindent, és ha pl. kajálni megyünk és én nem rántotthúst kérek rántotthússal akkor rögtön mindenki kiröhög és megjegyzéseket tesz. Próbáltam már mondani nekik, hogy ez már nem vicces de ugyan úgy folytatják, és akármi bajom van letudják annyival, hogy ilyen alakkal nekem biztos nem lehetnek problémáim. Mit kéne csinálnom, hogy ne viselkedjenek velem így?
2018. nov. 3. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez pont fordítva van. :D

Én vagyok a túlsúlyos (Csak), és engem piszkálnak folyton..

2018. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell cserélni ezeket a “barátokat”
2018. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második jól mondja, hanyagolni kell őket, étkezésekkor mindenképpen (olyankor konkrétan meg is mondani, miért nem mész velük), vagy teljesen lecserélni őket.
2018. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Vigyél nekik néhány kutatást a sok közül, ami bemutatja, hogy a túlsúlynak milyen súlyos hosszú távú egészségügyi következményei vannak.

Azután röhögd jól pofán és hagyd ott őket, és keress értelmes barátokat.

2018. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Válaszolj nekik egykétszer így:

Kussoljál te dagadt köcsög

Vagy fogd már be a pofádat másnak ugassál folyton.

Egykétszer így válaszolsz, leállnak

2018. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!