Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietetikusnál voltam, és...

Dietetikusnál voltam, és összeállított nekem egy étrendet. Működni fog ez így?

Figyelt kérdés

Meghatározta az alapanyagcsere értékem és a teljes energiafelhasználásom. Kb 400 kcal a kettő között a különbség.

Minden egyes napomon annyi kalóriát kell megennem, mint az alapanyagcsere. Ezzel nincs gond, de így akkor nem fogok gyorsan fogyni, ugye?

Ha mondjuk mindennap mozgok 1 órát akkor, és elégetek mondjuk 300-400 kcalt, akkor úgy fogok tudni heti 1 kg-t fogyni? Vagy érjem be a fél kg-val? Vagy így is leheti heti 1 kg-t fogyni? (4 edzést ajánlott a hétre).


- Azért nem tőle kérdezem, mert akkor fizetni kéne a konzultáció miatt kb 2 kérdésért

- Ne bántsatok, nem türelmetlenkedem, csak szeretnék olyan gyorsan haladni amennyite lehetséges egészséges kereten belül.


2018. nov. 4. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Napi 800 kalória deficit (alapanyagcsere és teljes felhasználás közötti különbség, plusz a mozgásból származó még 400 kalória felhasználás) mellett sem fogsz heti egy kilót fogyni. Egy kiló zsírszövet olyan 7-8000 kalória.
2018. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha többet mozogsz, akkor gyorsabban fogysz azonos bevitel mellett.

De a dietetikus eleve nem tudhatja, mennyi a kalóriaigényed, ezt nem lehet kiszámolni, csak kitapasztalni.

2018. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Velünk ellenőriztetetd annak az ambernek a tanácsát, aki kitanulta a szakmát?

Így minek fizettél neki?

2018. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ellenőriztetem, jézusom. Az étrendem tökéletes és ő jó szakember, de írtam is a kérdésben hogy mi a célom és miért írom ki. Gyakorin vannak a fogyás témában jártas emberek, több kérdésnél is láttam hogy jókat írtak, így a kérdésem a hozzáértőknek szólt, nem hozzád kedves 3-as
2018. nov. 4. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyors ütemben tartósan nem lehet fogyni, gyorsítani viszont lehet rajta, ha többet mozogsz.

Az ideális kb heti fél kg fogyás

2018. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Úgy vettem, hozzám is szól kérdésed, azért bátorkodtam...

.

"Azért nem tőle kérdezem, mert akkor fizetni kéne a konzultáció miatt kb 2 kérdésért"

Márpedig, ha valaki, akkor csak ő tud konkrét válaszokat adni kérdéseidre, hiszen Ő LÁT téged, míg az itteniek elképzelni sem tudunk.

Nem tudjuk, hiszen nem is tudhatjuk, milyen testfelépítésed, mekkora súlyból akarsz fogyni.

Így a kérdésed olyan, mintha ezt kérdenéd:

"Ha oda teszem, akkor jó helyen lesz?"

2018. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!