Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mièrt mutat ennyivel többet a...

Mièrt mutat ennyivel többet a mèrleg?

Figyelt kérdés
Kèt hete 73,9 kg voltam. Ma ráálltam 77 kg vagyok. Kiakadtam szó szerint. Az elmúlt kèt hètben ráadásul sokkal többet mozogtam tornáztam mint eddig. 1500 kcal tartok amivel eddig fogytam rendesen. Nem változtattam az eddigi ètrendemen sem, szóval nem èrtem. Kèt mèrlegre is ráálltam de jó eredmènyt kaptam.
2018. nov. 5. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, több víz, esetleg salakanyag van benned, ez még belefér a normális testsúlyingadozásba (bár a legtöbbünknek azért nem szokott ennyi lenni).

S persze a mérleg sem pontos.


Ha mozogsz és nem eszed túl magad, nyilván nem hízhattál.

2018. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintem brutálisan sok, ehhez nagyon túl kellett volna ennem magam. Kalóriabázison számolom, így napra vissza tudom nèzni mit ettem. Az elmúlt kèt hètben egy nap volt mikor 1600 kcal ettem a többin nem lèptem túl az 1500-öt.
2018. nov. 5. 11:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi talán hogy 3 napja nagyon megeröltettem az izmaim, fájt is rendesen mindenem. Ettől lehet??
2018. nov. 5. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az izmok nehezebbek, mint a zsír. Ismerek olyan bomba csajt, aki 170 cm-hez 70 kiló, úgy hogy ránézésre mindenki minimum 10-zel kevesebbnek tippelné. Úgy tiszta izom, hogy ha nem veszíti be, akkor még nem is látszik rajta, tehát ránézésre finom nőies alkat.
2018. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért mondják, hogy súlyt, hanem testkörfogatot (haskörfogat, combkörfogat) kell centiméterrel mérni.
2018. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Várjál 4-5 napot, és mérd újra. A dolgok szerencsétlen összejátszása okozhat ennyi ingadozást. Mikor a előző súlyod mérted, nem voltál esetleg kiszáradva?

2018. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Izom megerőltetése vizesedést okoz. Egyébként az olyan túlerőltetés, ami miatt fáj mindened napokig, nem egészséges, kerülni kell.
2018. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Akkor mèrek majd újra pár nap múlva is. Nem voltam kiszáradva erre is nagyon figyelek. Nem edzèssel eröltettem meg, hanem mumkával, de mivel nem volt más aki segitsen így beálltam èn segíteni. Hamar ràjöttem hogy ez nem női munka, de a kènyszer nagy úr volt.
2018. nov. 6. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!