Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 195 cm magassághoz maximum...

195 cm magassághoz maximum 64, de inkább kevesebb 58- 64 kg súly tényleg nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam 64 kilogrammnál nehezebb, izmaim vannak, fizikai terhelhetőségem jò, de elég sovány vagyok. Gyerekkorom òta ilyen. Mindenki azzal húz hogy csontváz vagyok meg anorexiás. Nem szeretek különösebben enni, de nincs evészavarom. Bármit eszem, nem hízom tőle.


Ez szerintetek is ennyire kevés? Orvoshoz kellene fordulnom? Férfi vagyok egyébként.


2018. nov. 5. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nagyon kevės! Fėrfibe 190 cm hez a 80kg kellene. De inkabb 90. Az nem sok, arányos a magassághoz is.
2018. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés.
2018. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Jézus, én végig azt hittem, nő vagy, még akkor is kevés lenne. A párom 187 centi, és mondjuk van kis pocakja, de olyan 85 kiló, hozzá képest a te súlyod iszonyat kevésnek tűnik. Szerintem érdemes lenne megkérdezni egy orvost.
2018. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyébként jó kondicióban vagy, tehát rúdra fel tudod magad húzni 5-10 alkalommal, akkor nagyobb baj nincs.
2018. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

75 kiló még egy vékony, izomgyenge férfinak is kellene, el sem tudom képzelni, hogyan nézhetsz ki.

64 kiló a 176 centis páromnak ideális súly, de ő sem izmos, csak amit az élet hozott, nem inaktív.


Ha zsír nem jön rád, izom azért jön, ha rendesen eszel és mozogsz valamit, ebbe az irányba lehetne elmozdulni.


DE ha neked így megfelel, írod, hogy harmatgyenge se vagy (pedig ilyen számokkal azt várná az ember), akkor lehet, hogy nem vészes a helyzet (max. esztétikailag másoknak), sokféle ember van... Orvoshoz akkor mennék a helyedben, ha valami bajom lenne, csak a kis súly miatt nem, ha azért úgy tűnik, nem küzd a szervezeted nagyon. A számok borzalmasak, tényleg, de sok dolgot láttam már életemben...

De tényleg egyél eleget, megfelelően tápanyagdúsan.

2018. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyen kevés, legalább olyan 85-90 kg-nak kéne lenned, hogy kinézz valahogy.
2018. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A 85-90 kiló nem rossz, de ahhoz sok izmot kéne felszednie s az nem mindenkinek fontos. 10 kiló fölös háj inkább ne legyen rajta.
2018. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Több embert is ismerek, akinek ilyen a genetikája, egyszerűen bármit és bármennyit ehetnek, egy deka nem megy fel rájuk. Mázlista vagy, de igen, nem árt, ha lát orvos, meindig jobb megelőzni a bajt, mint megoldani.
2018. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem kéne 90 kg-nak lenned, a magasság cm-ben - 100 képlet magas embereknél erősen csal felfelé. A férjem 172 cm és 50-55 kg. Nincsenek hatalmas méretű izmai, de úgy néz ki, mint egy anatómiai tanulmányrajz. Szerintem ha a fizikai terhelést bírod, akkor nincs miért aggódnod.
2018. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

190 vagyok és ~86kg

Határozottan mondhatom, hogy 195 centivel és 58-64 kilóval nincsenek izmaid. Legalábbis nem nagyok, az tuti.

Tömegnövelő étrend + edzés. Ennyit tudok ajánlani.

2018. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!