Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok IU diétájáról?...

Mit gondoltok IU diétájáról? (Kpop Idol)

Figyelt kérdés

Lényegében


Reggeli: 1 alma

Ebéd: 1 héjában sült édesburgonya

Vacsora: protein shake

+teljes testedzés

Ez csak szerintem elég drasztikus? :/



2018. nov. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Az a drasztikus, hogy van aki ezt elhiszi.

Ezt egy-két napnál tovább úgyse lehet kibírni. Egyenes út a jojóhoz.

Nincs benne semmilyen tápanyag. Ennél egy anorexiás is többet eszik. Különben egyszerűen éhen hal.

Azért mondja, hogy ezt eszi, mert azt mégse mondhatta, hogy kiegészíti egy kis droggal, a fehérjebevitelt pedig producerek spermájával oldja meg. Csupán 11 kcal egy adag!

Teljes testedzés...ne röhögtess... hol van ezen izom? Mit edz?

Úgy hülyeség az egész, ahogy van. El ne hidd.

2018. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%
Én már láttam olyat aki megcsinálta. Bármennyire is hiszed, hogy ez jó, ugyanolyan mint a Suzy vagy más diéta. Kárt tesz a testedben.
2018. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz tökéletes, hogy a szervezetednek szükséges tápanyagokat, ásványi anyagokat és vitaminokat végérvényesen száműzd az életedből!


Egek, hogy lehetnek az emberek ennyi ésszel szabadlábon?!

2018. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mondtam, hogy ki akarnám próbálni, vagy ilyesmi, csak érdekelt mit gondoltok
2018. nov. 5. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a Kpop Idolokat erősen koplaltatják, szerződésben kötik ki, hogy "megfelelően" vékonynak kell lenniük; meg még sok elvárásuk van feléjük. Nem emberbarát az egész rendszerük, nem véletlenül magas az öngyilkosságok aránya a térségben.


Igen, ez az étrend egészségtelen, koplalós.

2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%

És ha már azt is eszi az a nő..hogy is néz ki? Mint egy telefosott úszó ruha,semmi izom nincs rajtuk csak a csont meg a bőr,aki vastagabb csontu annak ilyenkor szerencséje van mert nem tűnik nagyon soványnak de még úgy is sovány és az csúnya,ez rohadtul káros a szervezet számára pláne egy nőnek,annak a nőnek le merem fogadni hogy jó párszor kimaradt a menstruációja


Pl Blackpink Lisa,na az a lány hogy néz már ki? Irtó hosszú vékony combok, vékony felsőtest, szó szerint egy geberész vézna, legalább is itt falun így szólítják a soványakat:D na jó aki alapból olyan vékony genetikáju az érthető,de mikor koplal, pályafutása után elkezd enni vissza jön rá egy csomó kiló,arra a fejem teszem

Pl a Mammamo lány bandába kicsit jobb a helyzet

2018. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!